Gomułka Rafał Zakład Ślusarsko - Mechaniczny

Usługi ślusarsko-mechaniczne na najwyższym poziomie

Obróbka metali
33-114 Świebodzin 48 małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Gomułka Rafał Zakład Ślusarsko - Mechaniczny

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Rafał Gomułka i prowadzę w Świebodzinie koło Tarnowa Zakład Ślusarsko-Mechaniczny. Wraz pracownikami wykonujemy w nim usługi ślusarskie i tokarskie, w tym obróbkę skrawaniem, a także wytwarzamy rębaki i inne urządzenia do obrabiania drewna.
Produkty i usługi
Od 2000 roku nasza firma świadczy szeroki zakres usług ślusarskich i tokarskich. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz rozbudowie zaplecza technicznego wprowadziliśmy do naszej oferty obróbkę skrawaniem. Pozwala nam ona wykonywać znacznie szerszy zakres czynności, w tym prace bardziej precyzyjne.

Oprócz niej w naszym zakładzie dokonujemy:
- frezowania,
- toczenia,
- szlifowania,
- wytaczania,
- wiercenia,
- przetaczania tarcz i bębnów,
- regeneracji głowic oraz części do maszyn budowlanych.

Podejmujemy się różnego typu prac zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Realizujemy projekty nietypowe.

Zajmujemy się również spawaniem elementów metalowych.

Wykorzystując posiadaną wiedzę oraz park maszynowy w naszym zakładzie od 2011 roku produkujemy urządzenia do cięcia i rozdrabniania drewna, w tym:
- rębaki z wyrzutami,
- rębaki walcowe,
- koła pasowe,
- koła zębate,
- wałki,
- łuparki,
- świdry.

Nasze wyroby posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Wykonane są z solidnych komponentów o wysokiej trwałości. Dzięki czemu mogą być one wykorzystywane okazjonalnie lub w trybie pracy ciągłej. Współpracujemy przy tym z renomowanymi dostawcami jednostek napędowych oraz firmami wykonującymi na nasze zleceniehartowanie stali.

Gwarantujemy zawsze rzetelną i terminową realizację powierzonych nam prac.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem w Świebodzinie koło Tarnowa, a także wejście na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Ł
Łukasz
Zasługują na najwyższą ocenę, ponieważ idealnie wywiązali się ze swojej roboty dorobienia części do ciągnika. Polecam.
M
Miki
Polecam ten zakład. Miałem do przetoczenia pewną część od koparko-ładowarki. Wszystko wykonali tak, jak im poleciłem, z zachowaniem niezbędnych wymiaru.
P
polecam
Posiadam ich rębak z wrzutnią i jestem z niego strasznie zadowolony. Sprzęt działa aż miło. Doskonale sobie radzi z klockami każdej grubości. Wszystko jest w nim idealnie spasowane i działa bez zarzutu. Polecam.