Informacje

Opis działalności

Historia Z.S.M. Rafał Gomułka sięga roku 2000, czyli jest to już 13 lat istnienia na rynku. Przedmiotem działalności jest obróbka skrawaniem, frezowanie, obróbka cieplna oraz spawanie. Usługi wykonujemy na maszynach uniwersalnych (tokarkach, frezarkach, strugarkach i wiertarkach).

Marki i specjalizacje

Posiadamybrabiarki numeryczne:
obróbka metali, obróbka ślusarska, toczenie, szlifowanie, metale obróbka, obróbka skrawaniem, frezowanie, frezowanie cnc, cnc, toczenie cnc, dłutowanie, zaginanie, szlifowanie otworów, metale – obróbka, obróbka cnc, obróbka stali, obróbka metalu, obróbka stali nierdzewnej, obróbka mechaniczna, obróbka skrawaniem cnc, obróbka metali cnc, obróbka metali skrawaniem, toczenie frezowanie, frezowanie metalu, frezowanie toczenie obróbka skrawaniem, obróbka frezowaniecnc

Produkty i usługi

Od 2011 firma zajęła się produkcją różnego rodzaju sprzęt do rozdrabniania drzewa i gałęzi. Produktami tymi są rębaki na wałek WOM, które posiadają certyfikaty oraz świdry do łupania klocków drewnianych, które są hartowane na Zakładach Mechanicznych "Tarnów" S.A., gdzie wykonujemy wszelkiego rodzaju obróbkę cieplną noży do naszych rębaków oraz świdrów do łupania. Zakłady te posiadają ISO oraz wykwalifikowaną kadrę. Ponadto produkujemy wszelkiego rodzaju wałki do krajzeg czyli cyrkularek oraz całe łuparki ze świdrami.

Nasza firma specjalizuje się w:

- częściach zamiennych - koła zębate,
- oprzyrządowaniu warsztatowym,
- usługach frezarskich, tokarskich oraz szlifierskich,
- usługach ślusarskich,
- toczeniu,
- wytaczaniu,
- wyrównywaniu tarcz i bębnów hamulcowych,
- szlifowaniu,
- planowaniu głowic samochodowych i sprzętu budowlanego.

Zajmujemy się także produkcją:
- rębaków z wyrzutami,
- kół pasowych,
- wałków,
- łuparek,
- świdrów.

Rębaki wyprodukowane przez naszą firmę posiadają certyfikat bezpieczeństwa czyli CE Wał przy rębaku wykonano z pręta gatunkowego c 45 o średnicy zewnętrznej fi70 tak więc nie mają się Państwo co obawiać o wytrzymałość wału. Noże przy rębaku zostały poddane obróbce cieplnej tak aby pracowały jak należy. Jeżeli chodzi o parametry cięcia to podam Państwu kilka wymiarów, długość cięcia to od 5 do 6 cm a jeśli chodzi o grubość to od 1 mm do 5 i nawet 6 cm. Praca rębaka przy obrotach traktora około 1200 ponieważ noże muszą nabrać odpowiedniego rozpędu do wydmuchu. Waga to około 200 do 250 kg. Możliwość wysyłki po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gliwice, Nowy Sącz, Tarnów, Wieliczka, Bielsko-Biała, Brzesko, Dąbrowa Tarn., Nowy Targ, Limanowa, Sucha Besk.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
rębaki, produkcja rębaków, produkcja wałków, produkcja łuparek, produkcja świdrów, produkcja rębaków z wyrzutami, obróbka skrawaniem cnc, frezowanie cnc, hartowanie stali, rębaki do gałęzi, świdry do łupania drzewa, łuparki do drzewa, rozdrabniacz do gałęzi, łuparka świdrowa, łuparka hydrauliczna, łuparka do drewna, producent kół pasowych, planowanie głowic samochodowych, szlifowanie głowic samochodowych, producent kół zębatych, toczenie cnc, produkcja kół zębatych, rębak do gałęzi, rębak dwuwałowy, rozdrabniacz do gałęzi spalinowy, rębak do gałęzi do ciągnika, rębak spalinowy, rębaki walcowe, rozdrabniacz gałęzi, rębak z sieczkarni, rębak świdrowy, rębak do gałęzi spalinowy, rębaki do drewna samoróbki, maszyna do rozdrabniania gałęzi, rębaki samoróbki, kosiarko rozdrabniacz, ostrzenie pił, regeneracja pił, naprawa pił, ostrzenie pił tarczowych, regeneracja pił tarczowych, naprawa pił tarczowych

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
33-114 Świebodzin 48, woj. małopolskie