Zakład Usług Kominiarskich Sławomir Moździerz

Usługi kominiarskie

Kominiarze
ul. św. Jana 14, 33-240 Żabno małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Zakład Usług Kominiarskich Sławomir Moździerz

Informacje

Opis działalności
Zakład Usług Kominiarskich znajduje się w Żabnie, w województwie małopolskim. Osobą decyzyjną jest Sławomir Moździerz. Nasze usługi kominiarskie to przede wszystkim czyszczenie komina, a także przegląd i sprawdzanie szczelności przewodów. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo w domach i lokalach usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Usługi świadczymy na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, Bochni, Buska-Zdrój, Brzeska i Staszowa.
Produkty i usługi
Zakład Usług Kominiarskich składa się doświadczonych fachowców, którzy od wielu lat zajmują się przeglądami kominów na terenie Tarnowa i okolic. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, ale także ze wspólnotami mieszkaniowymi, szkołami, firmami budowlanymi i innymi instytucjami. Regularne przeglądy komina oraz jego prawidłowy montaż jest bardzo ważny i decyduje o tym, czy jego użytkowanie będzie w pełni bezpieczne. Polecamy Państwu usługi specjalistów, którzy posiadają wszystkie uprawnienia do wykonywania zawodu. Nasza wiedza teoretyczna i praktyczna sprawia, że zakres usług jest bardzo szeroki.

Oferujemy m.in. okresowe przeglądy kominiarskie za pomocą specjalistycznego sprzętu. Usługa obejmuje sprawdzenie drożności systemów kominowych, ich szczelność oraz jakość połączeń. Do przeglądów używamy kamery tv, która pozwala nam obejrzeć każdy fragment komina.

Nasze inne usługi to:
- czyszczenie mechaniczne kominów,
- przeglądy kominowo-gazowe,
- przeglądy przewodów wentylacyjnych,
- odbiory kominiarskie,
- uszczelnianie przewodów kominowych metodą Alufol,
- frezowanie kominów,
- udrażnianie kominów.

Wystawiamy opinie i ekspertyzy w nowo powstałych i wyremontowanych budynkach. Przygotowujemy dokumenty dla gazowni. Możemy zająć się również odgruzowaniem przewodów kominowych. Montujemy wkłady kominowe kwasoodporne i żaroodporne. Zakładamy kratki wentylacyjne.

To, co nasz wyróżnia to nowoczesny sprzęt, wieloletnie doświadczenie oraz terminowa realizacja usług.

Zapraszamy do kontaktu z Zakładem Usług Kominiarskich z Żabna. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, Tarnów, wielicki, dębicki

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
Piotr
Średnia ocena za nie punktualność, po za tym wszystko sprawnie i fachowo.
K
Kacper
Konkretny słowny punktualny
E
Ewelina
Poleca i dziękuję
J
Jacek
Polecam i dziękuję Panie Sławku

Słowa kluczowe