Zakład Usług Kominiarskich Sławomir Moździerz

Czyszczenie, przeglądy i opinie kominiarskie

ul. św. Jana 14, 33-240 Żabno małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. św. Jana 14, 33-240 Żabno małopolskie

Informacje

Opis działalności
Sławomir Moździerz prowadzi Zakład Usług Kominiarskich w Żabnie, w województwie małopolskim. Dzięki naszej pracy możecie mieć Państwo pewność, że wasz komin nie stwarza zagrożenia dla życia i zdrowia. Prowadzimy przeglądy, inwentaryzacje i ekspertyzy. Świadczymy szereg usług kominiarskich na terenie miejscowości, takich jak Dąbrowa Tarnowska, Bochnia, Busko-Zdrój, Brzesko i Staszów.
Produkty i usługi
Kominiarz to zawód ceniony od wielu lat. Jego wiedza i doświadczenie pozwala nam bezpiecznie korzystać z kominów, które uwalniają z obiektów trujące spaliny i umożliwiają cyrkulację powietrza. Zakład Usług Kominiarskich oferuje Państwu regularne przeglądy okresowe, podczas których czyścimy kominy, sprawdzamy ich szczelność, drożność i jakość połączeń. Mamy też możliwość zajrzenia w głąb konstrukcji, ponieważ posługujemy się kamerą tv, którą wprowadzamy do wnętrza przewodu.

Z naszych usług korzystają mieszkańcy domków jednorodzinnych, ale także szkoły, żłobki, banki i inne instytucje, w których zamontowany jest system kominowy. Ponadto tworzymy opinię dla gazowni i ekspertyzy po zakończeniu budowy nowego obiektu.

Nasze usługi to także:
- frezowanie kominów,
- mechaniczne czyszczenie przewodów,
- montaż drzwiczek rewizyjnych,
- montaż systemów kominowych,
- czyszczenie pieców węglowych,
- remonty i budowa kominów.

Gwarantujemy, że wszystkie usługi wykonujemy na czas. Zapraszamy Państwa do kontaktu z Zakładem Usług Kominiarskich w Żabnie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń