Lost Shop Piotr Godniak

Sprzedaż wysyłkowa sprzętu AGD w korzystnych cenach

Sprzedaż wysyłkowa
38-245 Czermna 303 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 893 201
Lost Shop Piotr Godniak

Informacje

Opis działalności
Nasz sklep internetowy Lost Shop mieści się w Czermnej, na terenie województwa małopolskiego. Jego właścicielem jest Piotr Godniak. Sprzedajemy sprzęt dla gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasz sklep to miejsce, w którym można znaleźć sprzęt konieczny w każdym domu. Dysponujemy pokaźnym asortymentem pochodzącym od znanych i cenionych producentów. Każdy produkt opatrzony jest gwarancją, oryginalnie zapakowany oraz wysyłany tam, gdzie życzy sobie tego Klient.

Sprzedajemy za pośrednictwem sklepu internetowego. Dla Klientów przygotowaliśmy nie tylko atrakcyjne propozycje i korzystne ceny. Przede wszystkim proponujemy dogodną formę wysyłki.

Nasza oferta to miedzy innymi:
- ekspresy do kawy
- czajniki elektryczne
- opiekacze
- tostery
- lodówki
- pralki
- blendery kielichowe
- suszarki do włosów
- żelazka
- roboty kuchenne
Klientom z radością pomagamy rozwiać ich wątpliwości. Nasze propozycje to produkty nowe, sprawdzone przez konsumentów, których pozytywną opinią cieszą się od wielu lat. Nasza oferta to również:
- kuchenki mikrofalowe
- kuchenki gazowe
- kuchenki elektryczne
- płyty indukcyjne
Sprzedawane produkty zawsze można porównać. Na podstawie potrzeb i preferencji Klientów dobierzemy odpowiedni sprzęt, gwarantując tym samym zadowolenie.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo oraz szybką wysyłkę. Zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń