Michał Mastalerz Firma Usługowo-Budowlana Izol-Mas

Izolacja termiczna
32-842 Paleśnica 56 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
788 266 887
Michał Mastalerz Firma Usługowo-Budowlana Izol-Mas

Informacje

Opis działalności
Nasza firma usługowo-budowlana Izol-Mas działa na rynku od 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się w Paleśnicy, w powiecie tarnowskim, na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Właścicielem firmy jest Michał Mastalerz. Specjalizujemy się w ocieplaniu pianką poliuretanową. Natrysk wykonujemy za pomocą miękkiej i sztywnej piany na powierzchnie wewnątrz budynków mieszkalnych oraz natryskiem sztywnej piany poliuretanowej na dachy płaskie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Oferowana przez nas pianka PUR jest przyjazna dla środowiska. Pianka nie zawiera formaldehydu oraz związków chemicznych naruszających warstwę ozonową. Ocieplanie budynków tym materiałem jest łatwe, szybkie i tanie. Izolacja bazująca na natryskowej piance poliuretanowej może być zastosowana na blachy, stal, drewno, papę, styropian oraz płytę drewnopochodną.

Pianka poliuretanowa pozwala utrzymać komfortową, stałą, temperaturę w całym budynku, a także zmniejsza koszt ogrzewania i chłodzenia budynku. Ponadto Klienci decydujący się na ten rodzaj ocieplenia mogą być pewni, ze poprawi się jakość powietrza oraz zmniejszy emisja CO2. Doskonała skuteczność izolacji PUR może zmniejszyć koszt ogrzewania i chłodzenia budynku dramatycznie.

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy sprawnie wykonują wszelkie powierzone im zlecenia. Klientom zapewniamy terminowość, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń