Fornix Grzegorz Rzeszut

FORNIX - meble, które zawsze pasują do Twojego wnętrza!

Meble
32-831 Roztoka 17 małopolskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 020 707
Adres korespondencyjny
32-831 Roztoka 17 małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Fornix zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar. Siedzibą naszej firmy jest Roztoka, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Grzegorz Rzeszut.
Produkty i usługi
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają ogromną wiedzę i spore doświadczenie. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zrealizujemy każdy projekt.

Najczęstsze zlecenia:
-garderoby na wymiar,
-szafy,
-drzwi przesuwane,
-meble kuchenne,
-meble do skosu,
-regały.

Wykonujemy meble klasyczne, ale także zajmujemy się realizacją niestandardowych zleceń. Pracujemy przy użyciu materiałów najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych i uznanych dostawców i producentów. Gwarantujemy solidne i trwałe wykonanie mebli, których nie kupicie w żadnym sklepie. Są wyjątkowe, oryginalne i precyzyjnie wykonane. Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa autorski projekt, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasi eksperci urzeczywistnią Państwa marzenie.

Służmy doradztwem i pomocą w zakresie doboru materiału, koloru oraz elementów wykończeniowych, aby wszystko tworzyło spójną całość i prezentowało się perfekcyjnie przez długie lata. Podpowiemy jak odpowiednio zadbać o meble, by cieszyć się ich pięknem jak najdłużej. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie, w zależności od zakresu realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem odpowiedniego producenta mebli, zapraszamy do kontaktu. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, instytucji oraz firm. Gwarantujemy wykonanie niezbędnych pomiarów i omówienie wszystkich szczegółów. Zlecenia realizujemy na obszarze województwa małopolskiego, w promieniu 50 kilometrów od naszej siedziby w miejscowości Roztoka.

Zapraszamy do współpracy z firmą Fornix.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń