Dakz Damian Postawa

Kontenery
33-156 Skrzyszów 479 małopolskie
(2 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Dakz Damian Postawa jest Kontenery. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Dakz Damian Postawa, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@dakz.pl lub telefon: 664 774...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Dakz Damian Postawa. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:33-156 Skrzyszów 479.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 49.99335N, 21.06146E. [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Dakz Damian Postawa oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
N
Nikodem
Solidne i estetycznie wykonane kontenery biurowe. Sam miałem okazję wynajmować takowy i muszę przyznać, że korzystanie z niego jest naprawdę wygodne.
R
Robert
Dobra miejsce na wynajęcie kontenera. Dostarczona konstrukcja świetnie się sprawdziła jako zaplecze budowy. Polecam serdecznie!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.