Garten-Haus Centrum Ogrodniczo-Budowlane

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
33-122 Wierzchosławice 759a małopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Garten-Haus Centrum Ogrodniczo-Budowlane działa w branży Artykuły i sprzęt ogrodniczy. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Wierzchosławice.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Garten-Haus Centrum Ogrodniczo-Budowlane poprzez email: info@vicecom.pl lub telefon: 577 946... .
Adres wykonywania działalności przez Garten-Haus Centrum Ogrodniczo-Budowlane to 33-122 Wierzchosławice 759a. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Uważamy, że Garten-Haus Centrum Ogrodniczo-Budowlane poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
Rafał
Bardzo dobry sklep miła pomocna obsługa
P
P
Paweł Partyński
Ceny dobre, asortyment bogaty i co chwilę dochodzą nowe produkty (działy tematyczne). Bogato wyposażona strefa ogrodnicza. Projektowałem u nich ogród i jestem MEGA zadowolony. Współpracują z różnymi firmami zewnętrznymi co daje na +.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.