Truck Service sp. z o.o.

Autoryzowana Stacja Obsługi MAN i STAR

Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych
33-150 Wola Rzędzińska 487d małopolskie
Poniedziałek 7:00 - 19:00
Wtorek 7:00 - 19:00
Środa 7:00 - 19:00
Czwartek 7:00 - 19:00
Piątek 7:00 - 19:00
Sobota 7:00 - 17:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
146269348
601538418
605225052

Może cię zainteresować
Truck Service sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy serwis samochodowy o nazwie Truck Service. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie miejscowości Wola Rzędzińska, w województwie małopolskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1996 roku. Przekłada się to na spore doświadczenie.
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy oficjalnym serwisem pojazdów marki MAN czy STAR, ale naprawimy również samochody innych marek. Zapewniamy odpowiednie podejście do każdego Klienta i dokładne wykonanie wszystkich powierzonych nam zleceń.

Posiadamy 5 stanowisk naprawczo-przejazdowych, w tym 4 kanałowe, a także duże zaplecze magazynowe. Dzięki temu zapewniamy kompleksową naprawę każdego dostarczonego nam pojazdu. Nasza hala warsztatowa wyposażona jest również w wentylowane kanały i wyciągi spalin. Większość zleceń możemy załatwić od ręki.

Na jednym ze stanowisk warsztatowych zamontowane mamy urządzenia do diagnostyki układu hamulcowego, kierowniczego czy sprawdzania luzu zawieszeń i dymomierz. Do dyspozycji kierowców oddajemy również myjnię ręczną do swoich samochodów, by mogli zadbać nie tylko o stan techniczny, ale również o prezencję swojego pojazdu.

Zatrudnieni w warsztacie pracownicy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które dokładnie wykonują każde powierzone im zadania. Jesteśmy w stanie zapewnić dokładne zrealizowanie zleceń w określonym terminie, jak również wymianę części w pojazdach na oryginalne i w pełni sprawne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia serwisu Truck Service w Woli Rzędzińskiej.
Marki i specjalizacje
Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

MAN
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń