Language Solutions centrum języków obcych

Zapraszamy na nasze kursy językowe!

Szkoły i kursy językowe
ul. Różana 2, 32-840 Zakliczyn małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 696 02 68
510381849
Adres korespondencyjny
ul. Różana 2, 32-840 Zakliczyn małopolskie

Informacje

Opis działalności
Language Solutions Centrum Języków Obcych zaprasza małych, większych i tych całkiem dorosłych na znakomite kursy językowe, które łączą naukę i świetną zabawę. Celem kursów jest nabycie i doskonalenie wszystkich funkcji językowych. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie w naszej bogatej ofercie.
Produkty i usługi
Nasza Szkoła Językowa w swojej działalności kieruje się kilkoma zasadami. Najważniejsze jest oczywiście zawsze indywidualne podejście do potrzeb każdego słuchacza. Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy, którzy posiadają nie tylko wiedzę językową, ale i pedagogiczną. Przede wszystkim jednak lubią swoją pracę. U nas zawsze panuje twórcza i przyjazna atmosfera. Posiadamy nowoczesne wyposażenie, lekcje prowadzimy z wykorzystaniem multimediów, przy stosowaniu podręczników i materiałów jedynie renomowanych wydawnictw językowych. Spotkania odbywają się w grupach od 5 do 8 osób, a ponadto oferujemy możliwość indywidualnych konsultacji/zajęć „one to one”.

Zajęcia są niezwykle ciekawe poprzez stosowanie różnorodnych metod i technik pracy ze słuchaczami. Language Solutions Centrum Języków Obcych zaprasza małych, większych i tych całkiem dorosłych na znakomite kursy językowe, które łączą naukę i świetną zabawę. Za cel stawiamy sobie nie tylko umiejętność poprawnego mówienia, ale też rozumienie tekstu słuchanego, oraz pisanie i czytanie.

Nasza oferta obejmuje:
- kursy językowe dla dzieci
- kursy językowe dla młodzieży
- kursy językowe dla dorosłych
- kursy językowe dla firm
- kursy językowe on-line

Dodatkowym atutem są też korepetycje, których głównymi zaletami są: indywidualne spotkania, elastyczne godziny pracy, możliwość nauki konkretnych zagadnień czy uwaga skupiona wyłącznie na danej osobie. Ponadto w ofercie mamy kursy dla wyjeżdżających zagranice.

Wszystkie szczegóły naszej oferty znajdują się na naszej firmie. Zachęcamy tez do odwiedzenia nas na facebooku oraz Instagramie.
Marki i specjalizacje
Kursy językowe, szkoły językowe, Musical Babies, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, angielski dla dzieci, niemowląt, dorosłych, lekcje angielskiego, obozy językowe, kursy maturalne

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń