Language Solutions Centrum Języków Obcych

Zapraszamy na nasze kursy językowe

Szkoły i kursy językowe
ul. Różana 2, 32-840 Zakliczyn małopolskie
(16 opinii) napisz opinię
Language Solutions Centrum Języków Obcych
ul. Różana 2, 32-840 Zakliczyn małopolskie
NIP
8733018371
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Tarnów, ul. Mickiewicza 3
690517340
Tuchów, ul. Jana Pawła II 15
607578685
Language Solutions Centrum Języków Obcych

Informacje

Opis działalności firmy Language Solutions Centrum Języków Obcych w Zakliczyn
Language Solutions Centrum Języków Obcych zaprasza małych, większych i tych całkiem dorosłych na znakomite kursy językowe, które łączą naukę i świetną zabawę. Celem kursów jest nabycie i doskonalenie wszystkich umiejętności językowych. Organizujemy obozy językowe w Polsce i za granicą (Malta).
Produkty i usługi
Posiadamy Filie: Tarnów oraz Tuchów
Zajęcia Musical Babies oraz Musical English, ul. Mickiewicza 3, Tarnów, tel: 690517340
Zajęcia Musical Babies oraz Musical, ul. Jana Pawła II 15, Tuchów, tel. 607578685


Nasza Szkoła Językowa w swojej działalności kieruje się kilkoma zasadami. Najważniejsze jest oczywiście indywidualne podejście do potrzeb każdego słuchacza. Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy, którzy posiadają nie tylko wiedzę językową, ale i pedagogiczną. Przede wszystkim jednak lubią swoją pracę. U nas zawsze panuje twórcza i przyjazna atmosfera. Posiadamy nowoczesne wyposażenie, lekcje prowadzimy z wykorzystaniem multimediów, przy stosowaniu podręczników i materiałów jedynie renomowanych wydawnictw językowych. Spotkania odbywają się w grupach od 5 do 8 osób, a ponadto oferujemy możliwość indywidualnych zajęć „one to one”.

Zajęcia są niezwykle ciekawe poprzez stosowanie różnorodnych metod i technik pracy ze słuchaczami. Zapraszamy małych, większych i tych całkiem dorosłych na znakomite kursy językowe, które łączą naukę i świetną zabawę. Za cel stawiamy sobie nie tylko umiejętność poprawnego mówienia, ale też rozumienie tekstu słuchanego, oraz pisanie i czytanie.

Nasza oferta obejmuje:

- kursy językowe dla dzieci,
- kursy językowe dla młodzieży,
- kursy językowe dla dorosłych,
- kursy językowe dla firm,
- kursy językowe on-line.

Dodatkowym atutem są też korepetycje, których głównymi zaletami są indywidualne spotkania, elastyczne godziny pracy, możliwość nauki konkretnych zagadnień oraz uwaga skupiona wyłącznie na danej osobie. Ponadto w ofercie mamy kursy dla wyjeżdżających zagranice.Wszystkie szczegóły naszej oferty znajdują się na naszej stronie firmowej. Zachęcamy też do odwiedzenia nas na Facebook'u oraz Instagramie. Centrum Języków Obcych Language Solutions znajduje się w Zakliczynie.
Marki i specjalizacje
Kursy językowe, szkoły językowe, Musical Babies, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, angielski dla dzieci, niemowląt, dorosłych, lekcje angielskiego, obozy językowe, kursy maturalne.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Language Solutions Centrum Języków Obcych z lokalizacji: Zakliczyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bocheński, tarnowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(16 opinii) napisz opinię
Z
Zenadefe
Świetne centrum językowe. Można się tu uczyć w grupie albo indywidualnie. Podoba mi się, że jest wybór.
C
Cebulka8122
Ogromny nacisk podczas nauki położyli na konwersacje i to mi się podoba. Szybko nauczyłam się włoskiego.
D
Dudek966
Dobra atmosfera i zajęcia prowadzone przez profesjonalistów. Czegoś takiego szukałam!
M
Muniek_magik
Polecam takie kursy każdemu. Nauka języka to nie tylko nowa wiedza, ale także ogromne możliwości. Super szkolenia.
E
Ebiva
Dzięki tej szkole bardzo szybko poznałem podstawy języka angielskiego, co szybko przydało mi się w życiu.
E
Ecihi
Super szkoła, od początku podobało mi się to w jaki sposób prowadzone są zajęcia oraz, że nacisk położony jest na naukę poprawnego mówienia.
K
Koqyzaa_kas
Nauczyciele w tej szkole są niezwykle profesjonalni. Wiedzą jak ciekawie poprowadzić zajęcia, a dzięki temu uczeń bardzo szybko przyswaja wiedzę.
T
Tohebhwe7859
Moja córka od roku uczęszcza do tej szkoły na zajęcia i jestem zachwycona. Karolinka uwielbia chodzić na lekcje i zawsze chętnie opowiada o tym, co nowego potrafi.
I
Izama_cop
Bardzo szybko i skutecznie nauczyli mnie podstaw angielskiego. Dzięki ich pomocy nie bałem się wyjazdy do pracy. Polecam.
M
mandla
Bardzo dobra nauka. Dobrze się uczę.
M
J
Mama Julki
Moje trzyletnia córka uwielbia zajęcia z języka angielskiego. Podczas zajęć w naturalny i bezstresowy sposób, poprzez zabawę, piosenki i rymowanki osłuchuję się z językiem angielskim i poznaje nowe słówka i zwroty. Panie prowadzące mają świetne podejście do dzieci i potrafią je zachęcić do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Moje dziecko nie może się doczekać kolejnych zajęć. Gorąco polecam!
M
K
Mama Kasia
Super zajęcia. Na początku wydawało mi się, że moja roczna Kalinka nic się nie nauczy na takich spotkaniach. A teraz w drodze do domu śpiewamy (wspólnie :D) piosenki z zajęć. Pani przemiła i ma ekstra podejście do dzieciaków. Polecam.
Z
M
zadowolna mama:)
Znakomite podejście do dzieci, córka pomimo tego, że ma dopiero 16 miesięcy z radością uczestniczy w zajęciach. Profesjonalizm w każdym calu. Polcecam!!!
M
Marysia
Jestem po rocznym kursie angielskiego średnio zaawansowanego - atmosfera na zajęciach wspaniała, wysoki poziom nauczania, zajęcia urozmaicone - zajęcia praktyczne w restauracji (w cenie kursu!). Naprawdę polecam!
U
K
Uczestniczka kursu
Świetnie zajęcia dla dorosłych, małe grupy, świetna atmosfera, pełen profesjonalizm w nauczaniu!
D
M
Dumna Mama
Serdecznie polecam tą placówkę! Dzięki ich kursom przygotowującym do testów gimnazjalnych moja córka, która miała straszne problemy z językiem angielskim, bez problemu zdała! I to jeszcze z jednym z najwyższych wyników w całej szkole. Córka była zachwycona - kompetentna kadra była w stanie wyjaśnić jej wszelkie zawiłości gramatyczne. Duży nacisk położony był na słuchanie, czytanie ze zrozumieniem i pisanie. Udało się! Polecam wszystkim wahającym się! :)