Language Solutions Centrum Języków Obcych

Zapraszamy na nasze kursy językowe

Szkoły i kursy językowe
ul. Różana 2, 32-840 Zakliczyn małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Tarnów, ul. Mickiewicza 3
690517340
Tuchów, ul. Zielona 11
607578685
Language Solutions Centrum Języków Obcych

Informacje

Opis działalności
Language Solutions Centrum Języków Obcych zaprasza małych, większych i tych całkiem dorosłych na znakomite kursy językowe, które łączą naukę i świetną zabawę. Celem kursów jest nabycie i doskonalenie wszystkich umiejętności językowych.
Produkty i usługi
Posiadamy Filie: Tarnów oraz Tuchów
Zajęcia Musical Babies oraz Musical English, ul. Mickiewicza 3, Tarnów, tel: 690517340
Zajęcia Musical Babies oraz Musical, ul. Zielona 11, Tuchów, tel. 607578685


Nasza Szkoła Językowa w swojej działalności kieruje się kilkoma zasadami. Najważniejsze jest oczywiście indywidualne podejście do potrzeb każdego słuchacza. Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy, którzy posiadają nie tylko wiedzę językową, ale i pedagogiczną. Przede wszystkim jednak lubią swoją pracę. U nas zawsze panuje twórcza i przyjazna atmosfera. Posiadamy nowoczesne wyposażenie, lekcje prowadzimy z wykorzystaniem multimediów, przy stosowaniu podręczników i materiałów jedynie renomowanych wydawnictw językowych. Spotkania odbywają się w grupach od 5 do 8 osób, a ponadto oferujemy możliwość indywidualnych zajęć „one to one”.

Zajęcia są niezwykle ciekawe poprzez stosowanie różnorodnych metod i technik pracy ze słuchaczami. Zapraszamy małych, większych i tych całkiem dorosłych na znakomite kursy językowe, które łączą naukę i świetną zabawę. Za cel stawiamy sobie nie tylko umiejętność poprawnego mówienia, ale też rozumienie tekstu słuchanego, oraz pisanie i czytanie.

Nasza oferta obejmuje:

- kursy językowe dla dzieci,
- kursy językowe dla młodzieży,
- kursy językowe dla dorosłych,
- kursy językowe dla firm,
- kursy językowe on-line.

Dodatkowym atutem są też korepetycje, których głównymi zaletami są indywidualne spotkania, elastyczne godziny pracy, możliwość nauki konkretnych zagadnień oraz uwaga skupiona wyłącznie na danej osobie. Ponadto w ofercie mamy kursy dla wyjeżdżających zagranice.

Wszystkie szczegóły naszej oferty znajdują się na naszej stronie firmowej. Zachęcamy też do odwiedzenia nas na Facebook'u oraz Instagramie. Centrum Języków Obcych Language Solutions znajduje się w Zakliczynie.
Marki i specjalizacje
Kursy językowe, szkoły językowe, Musical Babies, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, angielski dla dzieci, niemowląt, dorosłych, lekcje angielskiego, obozy językowe, kursy maturalne.
Jesteśmy przedstawicielem wydawnictwa anglojęzycznego Usborne Publishing.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
tarnowski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Koqyzaa_kas
Nauczyciele w tej szkole są niezwykle profesjonalni. Wiedzą jak ciekawie poprowadzić zajęcia, a dzięki temu uczeń bardzo szybko przyswaja wiedzę.
T
Tohebhwe7859
Moja córka od roku uczęszcza do tej szkoły na zajęcia i jestem zachwycona. Karolinka uwielbia chodzić na lekcje i zawsze chętnie opowiada o tym, co nowego potrafi.
I
Izama_cop
Bardzo szybko i skutecznie nauczyli mnie podstaw angielskiego. Dzięki ich pomocy nie bałem się wyjazdy do pracy. Polecam.