Wilowscy s.c. FHU

Markowa odzież używana.

Odzież używana
33-112 Zawada 13 małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
604 098 431
Wilowscy s.c. FHU

Informacje

Opis działalności
Hurtownia odzieży używanej – działamy na terenie Małopolski i Podkarpacia. Już od ponad 13 lat zajmujemy się importowaniem zagranicznej odzieży używanej pochodzącej z Anglii i Irlandii.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu dostęp do niewyczerpanego i sprawdzonego źródła taniej odzieży. Od wielu lat współpracujemy z zagranicznymi dostawcami i sprowadzamy jedynie towar wysokiej jakości. Ponieważ mamy regularne dostawy ubrań, to możecie u nas stale zaopatrywać Wasze sklepy z używaną odzieżą. Zależy nam na długotrwałej współpracy, dlatego staramy się zagwarantować Państwu dostęp do ciekawych ubrań, które będą cieszyć się zainteresowaniem Waszych Klientów i przyczynią się do zwiększenia Waszych zysków.

Jako hurtownia używanych ubrań - działająca na terenie województw podkarpackiego i małopolskiego - oferujemy Państwu odzież używaną wysokiej jakości. Jesteśmy importerem odzieży używanej z Anglii. Ubrania te pochodzą z legalnych zbiórek takich jak door to door, charity, textile bank i zbiórek szkolnych. Nie ingerujemy w zawartość sprzedawanych worków, a dzięki sprzedaży hurtowej możemy znacząco obniżyć ceny przy zachowaniu wysokiej jakości. Proponujemy zestawy składające się z odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, znanych międzynarodowych marek takich jak : Zara, Mexx, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, H&M, River Island, Atmosphere, Gap, Wallis i inne. Sprzedajemy także odzież sortowaną, którą mogą Państwo obejrzeć w trakcie zakupów.

Oferta naszej hurtowni adresowana jest przede wszystkim do właścicieli sklepów z odzieżą używaną w okolicach Krakowa, Nowego Sącza, Rzeszowa. Możemy pomóc w dowozie towaru do Klienta, a także umożliwiamy dokonanie zakupów bezpośrednio z podstawionego TIR-a.
Marki i specjalizacje
Ponieważ prowadzimy sprzedaż hurtową, to możemy Państwu zagwarantować odzież używaną w rewelacyjnie niskiej cenie. W naszej hurtowni odzieży używanej możecie nabyć gotowe zestawy składające się z odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Dostarczamy odzież znanych międzynarodowych marek takich jak: Zara, Mexx, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, H&M, River Island, Atmosphere, Gap, Wallis i inne. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta sprzedajemy również odzież sortowaną.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
F
Franek
Dają całkiem dobrą cenę za czyściwa bawełniane, naprawdę warta uwagi oferta. Polecam serdecznie.
L
Leszek
Rzeczy dobrej jakości i w dobrej cenie. Cieszę się ze współpracy z tą hurtownią.
M
Marianna
Hurtownia ma dobrej jakości rzeczy, w wielu przypadkach markowe. Skupuję od nich partie do swojego sklepu regularnie, bo cieszą się powodzeniem wśród moich klientów. Serdecznie polecam.