Usługi Remontowo Budowlane Wiesław Miziński

Rzetelne wykonawstwo usług remontowo budowlanych

Budowa i wykończenia pod klucz
Grapa 52, 34-405 Białka Tatrzańska małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
536 563 451
Adres korespondencyjny
Grapa 52, 34-405 Białka Tatrzańska małopolskie

Informacje

Opis działalności
Wiesław Miziński jest właścicielem firmy budowlanej, która działa na rynku już od jakiegoś czasu. Jest to młoda, jednakże perspektywiczna firma, która nieustannie pragnie się rozwijać i poszerzać swoją ofertę. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Białce Tatrzańskiej, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy jest remontowanie mieszkań czy wykańczanie nowych mieszkań pod klucz. Posiadamy w branży cenne doświadczenie pomimo krótkiego stażu na rynku. Doskonale wiemy jak wykonywać poszczególne prace remontowe czy wykończeniowe i dokładnie świadczymy wszelkie usługi budowlane.

Nasza oferta to między innymi:
- malowanie i tapetowanie,
- montaż urządzeń sanitarnych i elektrycznych,
- kładzenie wykładziny,
- układanie paneli i parkietu,
- sufity podwieszane.

Poza tym wykonujemy przeróżne usługi budowlane, jak na przykład wykopy pod fundamenty, prace murarskie i dekarskie, szpachlowanie, tynkowanie czy usługi glazurnicze. Wykonujemy też remonty łazienek, kuchni, pokojów czy innego rodzaju pomieszczeń. Jesteśmy w stanie przeprowadzić budowę domu od fundamentów łącznie z wykopami, na dachu kończąc.

Kadra pracownicza to osoby, które pracują w branży budowlanej od wielu lat. Posiadają spore doświadczenie i w pełni potrafią wykorzystać potencjał maszyn i narzędzi, z których korzystamy. Wszystkie prace przeprowadzamy nad wyraz dokładnie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i terminową realizację wszystkich zleceń.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Białce Tatrzańskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń