Maxbus Transport Osobowy Jacek Sulka

Przewozy autokarowe w kraju i zagranicą

Przewozy autokarowe
ul. Długa 40b, 34-530 Bukowina Tatrzańska małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
603 681 737
Maxbus Transport Osobowy Jacek Sulka

Informacje

Opis działalności
Maxbus to firma transportowa oferująca przewozy autokarowe w kraju i zagranicą. Na rynku działamy już od 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem firmy jest Jacek Sulka.
Produkty i usługi
Realizowane przez nas przewozy pozwalają cieszyć się Państwu niezwykłym komfortem jazdy. Nasze busy i autokary są całkowicie nowe i w pełni wyposażone. Poruszamy się pojazdami marki Mercedes. Współpracujemy zarówno ze zorganizowanymi grupami, jak i hotelami, pensjonatami, czy biurami podróży.

O Państwa bezpieczeństwo zadbają wieloletni, doświadczeni kierowcy. Zatrudniamy wyłącznie osoby, które często poruszały się po Polsce i Europie. Jednorazowo możemy przewieźć nawet 400 osób. Proponujemy wyjazdy wraz ze zwiedzaniem na Słowacji lub w Małopolsce.

Maxbus to idealny wybór dla takich wycieczek jak:

- transfery na lotnisko,
- wycieczki szkolne,
- wycieczki firmowe i integracyjne,
- wycieczki objazdowe,
- przewozy pracownicze,
-przewozy osób niepełnosprawnych.

O szczegółach oferty mogą Państwo dowiedzieć się na naszej stronie internetowej, pod numerem telefonu lub w biurze naszej firmy. Czekamy na Państwa w Bukowinie Tatrzańskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Ireneusz
Najlepsza firma przewozowa, z którą współpracowałem. Bardzo korzystne warunki, niedrogo i bezpiecznie. Samochody są klimatyzowane, wygodne i w pełni wyposażone. Polecam każdej grupie.
W
Wojciech
Firma zorganizowała dla nas komfortowy i przyjemny przejazd na Słowację. Wspólnie mogliśmy zwiedzić masę ciekawych miejsc. Kierowca jechał bardzo bezpiecznie. Dojechaliśmy na czas.