Instalacje Hydrauliczne-Andrzej Stoch B&B Install

Montaż i serwis instalacji hydraulicznych - ogrzewanie i instalacje solarne

Hydraulicy
ul. Karpielówka 127a, 34-511 Kościelisko małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Instalacje Hydrauliczne-Andrzej Stoch B&B Install

Informacje

Opis działalności
Firmę B&B Install założyliśmy w Kościelisku, w województwie małopolskim. Zajmujemy się szeroko rozumianą hydrauliką, od montażu instalacji grzewczych, po ich okresowe przeglądy, naprawy oraz pogotowie hydrauliczne. Właścicielem firmy jest Andrzej Stoch. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy B&B Install zajmujemy się montażem wszystkich instalacji grzewczych, łącznie z niezbędnymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Wykonujemy projekt i montujemy przyłącza zgodnie z aktualnymi przepisami budowlanymi. Zajmujemy się podłączeniem ogrzewania podłogowego lub centralnego ogrzewania. Montujemy również wszystkie urządzenia sanitarne w mieszkaniach, takie jak wanny, prysznice, toalety, czy umywalki.

Prowadzimy pogotowie hydrauliczne, które obejmuje serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych i grzewczych. Do naszych usług należy:
- udrożnianie kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej,
- inspekcje instalacji grzewczych i sanitarnych kamerą termowizyjną,
- wymiana zaworów za pomocą zamrażania rur,
- wymiana rur i zaworów,
- usuwanie przecieków i wycieków w instalacji wodnej,
- naprawa toalet i spłuczek,
- wymiana kranów i wężyków oraz uszczelek,
- renowacja rur kanalizacyjnych,
- odpowietrzanie i wymiana grzejników,
- naprawy pieców.

Wykonujemy odwierty rdzeniowe (średnica od 35 do 180). Zajmujemy się montażem przydomowych oczyszczalni ścieków.

Oferujemy doraźną pomoc w przypadku awarii instalacji lub stałą współpracę. Dzięki zawarciu umowy z naszą firmą Klienci mogą liczyć na natychmiastową reakcję na każdą zgłoszoną usterkę. Stały serwis oferujemy takim instytucjom jak wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie.

Zapraszamy do kontaktu - firma B&B Install z Kościeliska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, śląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
J
Jędrek
Ostatnio poprosiliśmy ich o udrożnienie zapchanych grzejników w wielu domach naszej spółdzielni. Prace wykonali w jeden dzień. Wszystko w ramach podpisanej umowy.
J
Jędrzej
Mają bardzo wykwalifikowanych fachowców i montażystów, którzy wykonali dla nas montaż przydomowej oczyszczalni. Nie mamy z nią żadnych problemów. Rury bez problemu odprowadzają wszystkie ścieki. Cała konstrukcja została dopasowana do naszych potrzeb.
J
Jolanta
Ostatnio dzwoniłam do nich, bo całkowicie popsuł nam się kran. Woda nie chciała lecieć i nie mogliśmy z mężem znaleźć przyczyny. Firma wykonała bardzo dokładne oględziny. Z usterką uporali się szybko, a koszt naprawy nie był drogi.
Ł
Łukasz
Firma dobrze zna się na przepisach prawa budowlanego. Wykonali dla nas szczegółowy projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pomogli także w montażu rur i podłączyli wszystko ze sobą, jak należy.
K
Krzysztof
Polecamy ich do montażu instalacji sanitarnych. Wykonają wszystkie prace, od pomiarów, po montaż przyłączy i podłączenie wszystkich instalacji grzewczych oraz sanitarnych. Bardzo kompleksowa obsługa.
R
Robert
Podjęliśmy stałą współpracę z tą firmą. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc. Ostatnio w naszym bloku doszło do pęknięcia ważnej rury odprowadzającej wodę. Firma od razu się zjawiła i wykonała naprawę razem z przeglądem reszty instalacji.