KARPIEL Usługi Stolarskie I Projektowanie Konstrukcji Budowlanych Andrzej KARPIEL

Tradycyjne stolarsko regionalne

Stolarze
ul. Stanisława Nędzy-Kubińca 116, 34-511 Kościelisko małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
KARPIEL Usługi Stolarskie I Projektowanie Konstrukcji Budowlanych Andrzej KARPIEL

Informacje

Opis działalności
Karpiel to firma, której właścicielem jest Andrzej Karpiel. Naszą specjalnością jest stolarstwo. Prace tworzone przez firmę wyróżnia wyjątkowe wzornictwo oraz lite drewno. Siedziba działalności znajduje się w Kościelisku, na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Stolarstwo jest naszą pasją. Dzięki wieloletniej obecności w branży nasze doświadczenie jest na bardzo wysokim poziomie. Dlatego też możemy Państwu zaproponować wyjątkowe produkty w stylu podhalańskim, bo właśnie tu tworzymy. Stolarstwo regionalne, którym się zajmujemy to wysoka precyzja oraz skutek wieloletniej tradycji.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:

- drewniana szafa,
- drewniany kredens,
- drewniana komoda,
- drewniane biurko,
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- okna.

Zdobienia wykonywane na produkowanych przez nas meblach, drzwiach oraz oknach tworzymy za pomocą obrabiarki CNC. Wzory i kolory zdobień zaczerpnięte są z górskiej przyrody. Aby nasza praca była precyzyjna oraz wykonywana z największą starannością wciąż się szkolimy ipodwyższamy nasze kwalifikacje.

Styl podhalański jest bardzo ceniony w architekturze. Przewodnią inspiracją produkowanych przez nas elementów jest góralska chata, która jest bogatym źródłem wzorów i pomysłów. Styl oraz staranne wykonanie góralskich mebli tkwi w doświadczeniu i artystycznej duszy, jaką posiada nasza wykwalifikowana kadra.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Karpiel z Kościeliska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, limanowski, myślenicki, Nowy Sącz, nowotarski, tatrzański, wadowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń