MW Sound

Wyposażenie sceniczne, wynajem nagłośnienia i oświetlenia

Systemy dźwiękowe i audio
ul. Andrzeja Struga 16, 34-500 Zakopane małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MW Sound

Informacje

Opis działalności
Firma MW Sound swoją siedzibę ma w Zakopanem. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marek Wacławski. Nagłośnienie i oświetlenie imprez - Zakopane, Nowy Targ, Podhale.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność 1997 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży znacznie przekłada się na jakość świadczonych usług. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie nagłośnienia i oświetlenia wszelkiego rodzaju imprez artystycznych, rozrywkowych i sportowych.

Dysponujemy profesjonalnym i specjalistycznym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Ekipa zatrudniona w firmie posiada odpowiednie kwalifikacje i wykształcenie muzyczne, co oznacza, że każde wydarzenie przez nas zrealizowane jest na najwyższym poziomie, w profesjonalny i riderowy sposób.

Zakres świadczonych przez nas usług: dźwiękowa realizacja eventów, systemy dźwiękowe, technika estradowa, dźwiękowa, realizacja imprez, nagłośnienie estradowe, montaż, obsługa nagłośnienia, dźwiękowe systemy, nagłośnienie konferencji, sceny, pokazy mody, imprezy plenerowe, oświetlenie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń