Gobelin Wykładziny Sp. z o.o.

Sprzedaż oraz montaż wykładzin i dywanów

Hurtownie dywanów i wykładzin
ul. Kasprowicza 4, 34-500 Zakopane małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
796 790 794
Adres korespondencyjny
ul. Kasprowicza 4, 34-500 Zakopane małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Gobelin Wykładziny działa na rynku od ok. 18 lat. Naszym Klientom staramy się zawsze dostarczyć najwyższą jakość produktów i usług. Zajmujemy się sprzedażą i montażem wykładzin. Drugim profilem działalności są usługi kurierskie. Siedziba firmy znajduje się w Zakopanem.
Produkty i usługi
Gobelin Wykładziny zaprasza Państwa do swojego sklepu z wykładzinami, gdzie prezentuje bardzo szeroki wybór materiałów. Nasza kadra chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego towaru i opowie o jego specyfice. W naszym asortymencie znajdują się:
- wykładziny,
- dywany,
- chodniki,
- sztuczne trawniki,
- materace.

Polecamy nasze dywany, które są miękkie i niezwykle przyjemne dla skóry. W zależności od potrzeb i charakteru wnętrza można wybrać materiał taki jak polipropylen, akryl, wiskoza, wełna i mieszanki. Z tych produktów korzystają Klienci indywidualni, ale także właściciele biur, restauracji i hoteli, którzy cenią sobie eleganckie wyposażenie wnętrz.

Wśród akcesoriów dodatkowych znajdują się listwy wykończeniowe, kleje, taśmy dwustronne, pręty mocujące schody, maty antypoślizgowe i nakładki na stopnie.

W naszym sklepie przedstawiamy wykładziny i dywany o różnych wielkościach, formacie i kolorze. Posiadamy największy wybór wzorów i barw. Oferujemy możliwość obszywania i dowozu do Klienta. Każdy wybrany towar, możemy przetransportować i zamontować w Państwa lokalu.

Firma Gobelin Wykładziny oferuje także przesyłki kurierskie w Zakopanem i na terenie całego kraju. Przesyłka standard do 3 kg kosztuje jedynie 20 zł, a do 30 kg ok. 30 zł. Realizujemy także przesyłki paletowe, które kosztują 180 zł za towar do 300 kg. Doręczamy również paczki, koperty i niestandardowe gabaryty przesyłek.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Gobelin Wykładziny z Zakopanego. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń