Now-Ort Stanisław Nowak Wizyty Domowe Gabinet Lekarski

Praktyka lekarska
ul. Krzeptówki 87, 34-500 Zakopane małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma Now-Ort Stanisław Nowak Wizyty Domowe Gabinet Lekarski prowadzi działalność w branży Praktyka lekarska. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Zakopane w województwie małopolskim.
Pracownicy Now-Ort Stanisław Nowak Wizyty Domowe Gabinet Lekarski udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: kasiastas66@interia.pl lub telefon: 661 620...
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Uważamy, że Now-Ort Stanisław Nowak Wizyty Domowe Gabinet Lekarski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
JOANNA
WSPANIAŁY CZŁOWIEK LEKARZ PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM NIE MA TAKICH LEKARZY.....
J
T
Janusz Tarnów
Wspaniały lekarz, bardzo profesjonalnie podchodzi do diagnozowania choroby, bardzo uprzejmy. Zainteresowany stanem pacjenta po wizycie( kontakt telefoniczny), dodatkowe sugestie co do leczenia. Trafiona diagnoza, skierowanie na dodatkowe badania, skuteczne leczenie. Nie przypuszczałem, że w Zakopanem (w końcu mieście, gdzie tylko wypoczywam 2, 3 razy do roku ) ktoś tak zaangażuje się w pomoc i to bardzo profesjonalną. Chciałbym zawsze trafiać na takich lekarzy.
A
A.G.
Bardzo dobry lekarz, znam Go od lat. Kompetentny i profesjonalista w każdym calu. polecam...
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.