Usługi remontowo- budowlane Wiesław Brzóska

Profesjonalne usługi dekarskie oraz prace wykończeniowe.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Makuszyńskiego 16b/25, 34-500 Zakopane małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
607 928 616
Adres korespondencyjny
ul. Makuszyńskiego 16b/25, 34-500 Zakopane małopolskie

Informacje

Opis działalności
Usługi Remontowo Budowlane Wiesław Brzóska to firma mająca swoją siedzibę na terenie Zakopanego. Specjalizujemy się w usługach dekarskich oraz pracach remontowych.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim kompleksowe usługi dekarskie oraz wykończeniowe. Korzystamy wyłącznie z materiałów najlepszej jakości, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie wykonywane przez nas prace to trwały efekt i całkowita niezawodność.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwudziestu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty oferujemy:

- remonty dachów
- uzupełnianie dachówek
- przeróbki
- flizowanie
- pokrycia dachowe

Świadczony przez nas usługi wykończeniowei prace remontowe to między innymi malowanie, tapetowanie, szpachlowanie czy układanie paneli podłogowych oraz ściennych. Zajmujemy się również montażem sufitów podwieszanych.

Możemy też polecić nasze usługi przy stawianiu ścianek działowych oraz przy remontach łazienek, w ramach którego układamy płytki i zajmujemy się glazurą oraz terakotą.

Nasz zespół to ekipa doświadczonych budowlańców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę dekarską i budowlaną są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń