NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna Małgorzata Papież

Pomagamy widzieć piękniej

Okuliści
ul. Nowotarska 10c, 34-500 Zakopane małopolskie
(11 opinii) napisz opinię
NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna Małgorzata Papież
ul. Nowotarska 10c, 34-500 Zakopane małopolskie
NIP
7361164784
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
NFZ
18 2015566
Prywatny Gabinet
608342514
Optyk
881202201
NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna Małgorzata Papież

Informacje

Opis działalności firmy NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna Małgorzata Papież w Zakopane
NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna zarządzana przez Małgorzatę Papież zajmuje się badaniem wzroku, a także zajmuje się doborem okularów oraz soczewek.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu badań wzroku oraz działamy jako zakład optyczny. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala nam na wykonanie szerokiego zakresu badań. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie na podstawie diagnostyki dobrać okulary spersonalizowane do pacjenta.

Zajmujemy się leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. W naszym gabinecie można również wykonać pełną diagnostykę wzroku w ramach medycyny pracy oraz badań kierowców.

Wykonujemy takie badania jak:
- OCT Tomografia komputerowa w schorzeniach plamki i w jaskrze,
- USG gałki oka,
- badanie kąta zeza,
- komputerowe pole widzenia,
- badanie wad refrakcji, dobór okularów i soczewek kontaktowych,
- pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego,
- badanie przedniego odcinka oka.

Nasz gabinet oferuje leczenie zachowawcze w przypadku m.in. chorób zapalnych, alergicznych, zaćmy, jaskry oraz innych schorzeń. Pomagamy pacjentom ze schorzeniami siatkówki, a w razie potrzeby kwalifikujemy do operacji oraz kontroli pooperacyjnych.

Ponadto zapewniamy szeroki wybór okularów oraz soczewek kontaktowych, także tych znanych marek. Wykonujemy okulary od ręki, a także je serwisujemy. Ponadto posiadamy w ofercie bogaty asortyment akcesoriów okularowych.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma NZOZ Specjalistyczna Poradnia Okulistyczna Małgorzata Papież z lokalizacji: Zakopane świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
B
Beata
Lekarz godny polecenia. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony w urządzenia do diagnostyki. Pani Doktor bada pacjenta z dużą dokładnością, a także zleca wszystkie konieczne badania i w razie potrzeby kieruje do klinik. Ja szczególnie dziękuję za życzliwe podejście do mojej osoby oraz poświęcenie swojego prywatnego czasu na pomoc w skomplikowanej sytuacji, aby dostać się na konsultacje i zabiegi, jak wymagała tego sytuacja. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Ja i moja rodzina jesteśmy pod opieką Pani Doktor ponad 20 lat. Polecam wszystkim.
T
Tomek
Zapewniają pełną diagnostykę wzroku w ramach medycyny pracy, polecam.
J
Jarek
Wykonywałem tutaj badanie przedniego odcinka oka. Polecam, bardzo dobra poradnia.
Y
Yanoosh
Świetna poradnia okulistyczna, przeprowadzają tutaj wszelkie potrzebne badania wzroku, mają bardzo dobry sprzęt.
K
Klaudia
Miałam tutaj wykonywane badania oczu, dzięki czemu dobrali mi idealne okulary, w pełni dopasowane do mojej wady, ale i kształtu twarzy, dzięki czemu czuję się w nich doskonale. Polecam!
B
Bogusss
Wszystko ok, badania fachowo wykonane i właściwie dobrane szkła, które idealnie korygują moją wadę wzroku. Fachowa poradnia okulistyczna.
M
Michalina
Zrobili badania i na tej podstawie dobrali właściwe okulary dla mojego synka. Nie tylko bardzo profesjonalni, ale też miła obsługa, a synek szybko przestał się bać. Dziękuję i szczerze polecam!
K
Konrad
Rzetelnie wykonane USG gałki oka. Mają bardzo dobry sprzęt. Polecam.
C
Celina
Duży wybór soczewek różnych znanych marek. I dodatkowo można się poradzić. Polecam.
G
Grzesiek
Szczerze polecam, podchodzą z troską po klienta, badanie przeprowadzone wzorowo. Śmiało mogę ich polecić.
N
Nela920
Zrobili mi bardzo szczegółowe badanie wzroku oraz pomogli dobrać właściwe szkła. Bardzo profesjonalna obsługa i duży wybór szkieł. Polecam serdecznie.