U Daniela Andrzej Gąsienica-Daniel

Czysta i darmowa woda z przydomowych studni głębinowych

Studnie
ul. Salwatoriańska 6, 34-500 Zakopane małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
U Daniela Andrzej Gąsienica-Daniel
ul. Salwatoriańska 6, 34-500 Zakopane małopolskie
Telefon
U Daniela Andrzej Gąsienica-Daniel

Informacje

Opis działalności firmy U Daniela Andrzej Gąsienica-Daniel w Zakopane
U Daniela to firma z Zakopanego. Prowadzi działalność od wielu lat realizując zlecenia na specjalistyczne prace ziemne, takie, jak roboty wiertnicze. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Andrzej Gąsienica-Daniel, oferuje usługi na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.
Produkty i usługi
Dostęp do czystej wody w nieograniczonych ilościach jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z firmą U Daniela i zlecić jej wykonanie odwiertów. Przedsiębiorstwo za pomocą wiertnic na gumowych gąsienicach i z pomocą innego ciężkiego sprzętu przygotowuje teren oraz wierci do wymaganej głębokości. Wydajne studnie powstają w skałach, żwirach i piaskach, a kompleksowa oferta dotyczy nie tylko samego odwiertu, ale też jego oczyszczenia, zabezpieczania obudową i podłączenia przyłączem wodociągowym do budynku. Studnie głębinowe wykonywane przez firmę U Daniela sprawdzają się przy domach, pensjonatach, hotelach, na terenie gospodarstw rolnych i ogrodniczych oraz przy zakładach przemysłowych. Przedsiębiorstwo może też wykonywać inne odwierty. Są to:
-odwierty pod pompy ciepła,
-odwierty pod piezometry,
-odwierty poszukujące złóż minerałów,
-odwierty rozpoznające teren.


Poza wymienionymi usługami U Daniela niweluje teren, kopie pod fundamenty i buduje drogi dojazdowe. Wywozi gruz i śnieg, wykonuje przyłącza gazowe, elektryczne i kanalizacyjne, a także montuje przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Prace wykonywane są terminowo, dokładnie i w konkurencyjnych cenach.

Pełna oferta U Daniela znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą w celu zlecenia wiercenia i innych prac ziemnych można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma U Daniela Andrzej Gąsienica-Daniel z lokalizacji: Zakopane świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

oze,