Romar

Skup złomu - kasacja pojazdów oraz sprzedaż opału

Złom i surowce wtórne
ul. Spyrkówka 1, 34-500 Zakopane małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Romar
ul. Spyrkówka 1, 34-500 Zakopane małopolskie
NIP
7351014971
Telefon
Romar

Informacje

Opis działalności firmy Romar w Zakopane
Skup złomu ROMAR założyliśmy w Zakopanem w 1995 roku pod kierownictwem Romana Brody. Oprócz skupu i sprzedaży złomu prowadzimy także skład opału. Wieloletnia działalność prowadzona w branży pozwoliła nam wyposażyć naszą firmę w specjalistyczne urządzenia, które przyspieszają rozładunek złomu, a jednocześnie umożliwiają bardzo sprawną obsługę Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Aby nasi Klienci chętnie z nami współpracowali na terenie skupu złomu ROMAR umieściliśmy maszyny do sprawnego rozładunku, załadunku oraz przerobu najróżniejszych przedmiotów dostarczonych do naszej siedziby. Mamy również własne środki transportu. To wszystko sprawia, że każdy Klient jest obsłużony w ekspresowym tempie. Przyjmujemy każde ilości złomu i płacimy gotówką od ręki. Do współpracy zapraszamy warsztaty samochodowe, firmy budowlane oraz Klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajduje się:
- skup złomu stalowego,
- skup złomu żeliwnego,
- skup metali nieżelaznych:
- skup złomu miedzi,
- skup złomu mosiądzu,
- skup złomu aluminium,
- skup złomu puszki aluminiowej,
- skup złomu stali nierdzewnej,
- skup złomu cynku,
- skup złomu ołowiu,
- skup akumulatorów.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest także kasacja samochodów każdego modelu! Posiadamy niezbędne uprawnienia do demontażu pojazdów i wystawiamy potrzebne dokumenty, którymi należy wylegitymować się przy wyrejestrowaniu auta.

Oferujemy również sprzedaż części samochodowych, które pochodzą z aut pozostawionych na naszym złomowisku. Posiadamy bardzo szeroką ofertę części używanych, które w większości są sprawne i nadają się jako tańsze zamienniki.

W naszym asortymencie znajduje się także materiał opałowy. Dbamy o to, aby wszystkie produkty, jakie sprzedajemy miały wysoką kaloryczność i były pozbawione kamieni oraz zbędnych dodatków. W sprzedaży posiadamy:
1) węgiel:
- kostka,
- orzech I,
- orzech II,
- eko groszek,
2) miał koksowy,
3) koks gruby,
4) koks orzech,
5) brykiety trocinowe,
6) opałowe drewno kominkowe i do pieców oraz drewno rozpałkowe,
7) rozpałki ekologiczne,
8) brykiet drzewny,
9) sadpal.

Zajmujemy się również sprzedażą gazów technicznych w odpowiednio zabezpieczonych butlach. Posiadamy także sól drogową, chlorek wapnia oraz akcesoria spawalnicze.

Zapewniamy atrakcyjne ceny i miłą obsługę - skup złomu ROMAR w Zakopanem.
Zasięg działania
Firma Romar z lokalizacji: Zakopane świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
A
annbar
szybka sprawna obsługa

Słowa kluczowe

cynk,
stal,
koks,
gruz,