Romar

Kruszywa drogowe i budowlane w najlepszych cenach!

Kamień i kruszywa
ul. Spyrkówka 34-500 Zakopane, woj. małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Romar
ul. Spyrkówka 34-500 Zakopane, woj. małopolskie
NIP
7351014971
Telefon
Romar

Informacje

Opis działalności firmy Romar w Zakopane
Romar to przedsiębiorstwo o szerokim zakresie działalności, które założyliśmy w 1995 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Zakopanem. Pracujemy pod kierownictwem Marii i Mateusza Brody. Oferujemy Państwu doskonałej jakości kruszywa w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Zajmujemy się dystrybucją materiałów wykorzystywanych w inwestycjach budowlanych oraz drogowych. Nasze kruszywa znajdują również zastosowanie w aranżacji ogrodów.

Ofertę kierujemy do klientów biznesowych, indywidualnych oraz instytucjonalnych. Nasz towar pochodzi ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu możemy zagwarantować jego doskonałą jakość.

Sprzedawane przez nas kruszywa budowlane służą do wytwarzania mieszanek betonowych. Zapewniają gotowemu betonowi odpowiednią wytrzymałość i właściwości mechaniczne. Stanowią również materiał do prac fundamentowych czy tworzenia nawierzchni drogowych. Ponadto kruszywa o odpowiedniej gradacji znajdują zastosowanie w budowie systemów filtracyjnych i drenaży.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- żwir,
- kliniec,
- tłuczeń,
- piasek do miksokreta,
- piasek płukany,
- piasek wiślany,
- piasek podsypkowy,
- gruz.
Sprzedajemy również kamienie ozdobne, którymi można pięknie udekorować ogrody i inne tereny zewnętrzne. Świetnie nadają się one do budowy rabat kwiatowych i nietypowych aranżacji ogrodowych. Ponadto dostarczamy bogatą w cenne składniki odżywcze ziemię ogrodową, która zapewnia prawidłowy wzrost roślin.

Zapewniamy transport zakupionych kruszyw pod wskazany adres.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Romar z lokalizacji: Zakopane świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

gruz,