Romar Firma Handlowo-Usługowa Roman Broda

Skup złomu -kasacja pojazdów oraz sprzedaż opału

Złom i surowce wtórne
ul. Spyrkówka 34-500 Zakopane małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Romar Firma Handlowo-Usługowa Roman Broda

Informacje

Opis działalności
Skup złomu ROMAR założyliśmy w Zakopanem w 1995 roku pod kierownictwem Romana Brody. Oprócz skupu i sprzedaży złomu prowadzimy także skład opału. Wieloletnia działalność prowadzona w branży pozwoliła nam wyposażyć naszą firmę w specjalistyczne urządzenia, które przyspieszają rozładunek złomu, a jednocześnie umożliwiają bardzo sprawną obsługę Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Aby nasi Klienci chętnie z nami współpracowali na terenie skupu złomu ROMAR umieściliśmy maszyny do sprawnego rozładunku, załadunku oraz przerobu najróżniejszych przedmiotów dostarczonych do naszej siedziby. Mamy również własne środki transportu. To wszystko sprawia, że każdy Klient jest obsłużony w ekspresowym tempie. Przyjmujemy każde ilości złomu i płacimy gotówką od ręki. Do współpracy zapraszamy warsztaty samochodowe, firmy budowlane oraz Klientów indywidualnych.

W naszej ofercie znajduje się:
- skup złomu stalowego,
- skup złomu żeliwnego,
- skup metali nieżelaznych:
- skup złomu miedzi,
- skup złomu mosiądzu,
- skup złomu aluminium,
- skup złomu puszki aluminiowej,
- skup złomu stali nierdzewnej,
- skup złomu cynku,
- skup złomu ołowiu,
- skup akumulatorów.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest także kasacja samochodów każdego modelu! Posiadamy niezbędne uprawnienia do demontażu pojazdów i wystawiamy potrzebne dokumenty, którymi należy wylegitymować się przy wyrejestrowaniu auta.

Oferujemy również sprzedaż części samochodowych, które pochodzą z aut pozostawionych na naszym złomowisku. Posiadamy bardzo szeroką ofertę części używanych, które w większości są sprawne i nadają się jako tańsze zamienniki.

W naszym asortymencie znajduje się także materiał opałowy. Dbamy o to, aby wszystkie produkty, jakie sprzedajemy miały wysoką kaloryczność i były pozbawione kamieni oraz zbędnych dodatków. W sprzedaży posiadamy:
1) węgiel:
- kostka,
- orzech I,
- orzech II,
- eko groszek,
2) miał koksowy,
3) koks gruby,
4) koks orzech,
5) brykiety trocinowe,
6) opałowe drewno kominkowe i do pieców oraz drewno rozpałkowe,
7) rozpałki ekologiczne,
8) brykiet drzewny,
9) sadpal.

Zajmujemy się również sprzedażą gazów technicznych w odpowiednio zabezpieczonych butlach. Posiadamy także sól drogową, chlorek wapnia oraz akcesoria spawalnicze.

Zapewniamy atrakcyjne ceny i miłą obsługę - skup złomu ROMAR w Zakopanem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski, myślenicki, nowotarski, tatrzański, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń