AVBUD Kazimierz Rybarz

Układanie kostki brukowej,sprzedaż kostki brukowej,budowa parkingów.

ul. Krakowska 105, 34-115 Łączany małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
500 600 121
501699459
Adres korespondencyjny
ul. Krakowska 105, 34-115 Łączany małopolskie

Informacje

O nas
Centrum kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej.
Kostka brukowa, hurtownia kostki brukowej, skład kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej i granitowej,

AVBUD to przyjazna i nowoczesna firma branży budowlanej. To solidny i doświadczony wykonawca inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego i drogowego.

Wykonujemy w pełnym zakresie roboty brukarskie, ziemne, drogowe i ogólnobudowlane. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa Klienta, począwszy od dostarczenia wszelkich materiałów, po wykonanie całej inwestycji. To pozwala zminimalizować koszty i skrócić czas realizacji.

Zdobyte doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami, dbałość o najwyższą jakość prac oraz bardzo konkurencyjne ceny, powodują, że AVBUD to najlepszy partner Twojej inwestycji.

Nie ryzykuj straty nerwów, wybierz AVBUD!
Wybierz najlepszych!

Jesteśmy sprawdzonym i wysoko cenionym na rynku wykonawcą nawierzchni z kostki brukowej. Najwyższa jakość prac, przy zachowaniu konkurencyjnych cen, czynią nas jedną z najlepszych firm w tej branży.

Wykonujemy nawierzchnie na prywatnych posesjach, od małych prostych podjazdów czy chodników, po skomplikowane i rozbudowane aranżacje całych ogrodów.

Z drugiej strony realizujemy wielkopowierzchniowe prace dla firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Szeroki park maszynowy oraz doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy są gwarancją najwyższej jakości oraz terminowości zleconych zadań.

Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej, jako hurtownia kostki brukowej mamy dobre ceny hurtowe, jak również detaliczne, mamy fachowców którzy również układają kostkę brukową.
Profesjonalne układanie kostki brukowej, dla Firm i klientów indywidualnych.
Opis działalności
Budowa parkingów, budowa podjazdów. Właśnie trafiłeś na jedną z najlepszych firm w tej branży. Wykonujemy piękne i funkcjonalne nawierzchnie wokół posesji prywatnych, jak również wielkopowierzchniowe prace z użyciem układarek firmy Optimas. Nie ryzykuj straty nerwów i pieniędzy. Wybierz AVBUD... Nasza oferta obejmuje: Budowa parkingów, budowa podjazdów. Kompleksowe usługi brukarskie. tradycyjne i przemysłowe. Roboty ziemne, transport ciężarowy. Kompleksowe usługi budowlane. Sprzedaż i układanie kostki brukowej. Profesjonalne projekty gratis. Skład kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej.
Produkty i usługi
Organizacja firmy i oczekiwania Klientów są dla nas najważniejsze. Robimy wszystko, by uzyskać korzystną ofertę dla osób, które podejmują z nami współpracę, jednocześnie zapewniając sprawną realizację, jakość techniczną i estetyczną oraz szybką reakcję na zmieniające się potrzeby Zleceniodawcy. Współpracujemy z producentami materiałów budowlanych zapewniając najwyższej klasy materiały oraz dogodne rabaty (nawet powyżej 20%!) i ceny niższe od cen katalogowych. Usługi wykonujemy nie tylko z materiałów własnych, ale również powierzonych. Bezpłatnie dokonujemy wyceny wstępnej jak i dokładnego kosztorysu na życzenie klienta.
Działając na rynku brukarskim dowiedliśmy, że solidnie wykonujemy naszą pracę, czego dowodem jest grono zadowolonych Klientów.
Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie prac i staramy się doradzić Państwu tak, aby koszty jakie poniesiecie były jak najmniejsze, a efekt zgodny z oczekiwaniami.

Postaw na jakość w rozsądnej cenie!
Układamy raz... na zawsze

Oferta naszej firmy skierowana jest do firm oraz do Klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, abycały czas podnosić jakość naszych usług, by tym samym spełniać oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa i województw ościennych.

Z kostki brukowej wykonujemy:
* powierzchnie wielkogabarytowe (place, parkingi, chodniki)
* podjazdy do garaży, drogi
* posesje prywatne
* tarasy, schody
* układamy obrzeża
* ułożymy każdy wzór


Na wykonane usługi udzielamy GWARANCJI.
układanie kostki brukowej, granitowej
układanie płyt tarasowych
prace koparko-ładowarką
kompleksowe przygotowanie terenu pod budowę dróg, autostrad, budynków itp.
wykopy pod fundamenty
niwelacja terenu
przygotowanie terenu pod budowę
korytowanie
odwodnienia terenów
melioracje
odśnieżanie dróg
i inne prace ziemne

Z kostki brukowej wykonujemy:
powierzchnie wielkogabarytowe (place, parkingi, chodniki),
podjazdy do garaży, drogi.

Prace budowlane, profesjonalna firma remontowa.
Marki i specjalizacje
Naszym atutem jest kompleksowa obsługa Klienta, począwszy od dostarczenia materiałów, po wykonanie całej inwestycji. To pozwala zminimalizować koszty i skrócić czas realizacji

Skład kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej

Kostka brukowa, układanie kostki brukowej, maszynowe układanie kostki, hurtownia kostki brukowej, skład kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej.
Roboty ziemne, wynajem koparki, usługi kanalizacyjne, wynajem koparki,wykopy pod fundamenty,koparka, roboty drogowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe