Hydroterm Technika grzewcza Kamil Babiński

Montaż instalacji centralnego ogrzewania

Hydraulicy
ul. Lenartowicza 52/25, 34-120 Andrychów małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Hydroterm Technika grzewcza Kamil Babiński

Informacje

Opis działalności
Znajdująca się w Andrychowie, na terenie województwa małopolskiego firma Hydroterm Technika Grzewcza zajmuje się szeroko pojętą hydrauliką. Właścicielem naszej działalności jest Kamil Babiński.
Produkty i usługi
Proponujemy naszym Klientom usługi hydrauliczne, które wykonujemy w budynkach mieszkalnych oraz firmowych. Nasza firma to przede wszystkim profesjonalna realizacja zleceń. Wszystkie prace wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Nasza szeroka oferta zawiera między innymi:

- montaż instalacji sanitarnej,
- montaż instalacji gazowej,
- montaż centralnego ogrzewania,
- montaż kotłów gazowych,
- montaż odkurzacza centralnego.

Ponadto do znanych zadań należą instalacje ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe zapewnia mieszkańcom lepsze samopoczucie oraz mniejsze zużycie energii niż tradycyjne grzejniki. Jedną z wielu zalet ogrzewania podłogowego jest pionowy profil temperatury. Oznacza to, że najcieplej jest w nogi i chłodniej w okolicach głowy. Odwrotnie jest w przypadku grzejników, gdzie najzimniej jest w nogach, a najcieplej pod sufitem.

Wszystkie prace wykonujemy bardzo dokładnie, ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta. Zdobywane przez nas doświadczenie, wiedza oraz specjalistyczne narzędzia są gwarancją zadowolenia.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Hydroterm Technika Grzewcza z Andrychowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
D
Jarek D.
Firma powinna zmienić nazwę na PartaczTerm. Zleciłem wymianę pieca a te orły zburzyły mi komin. Nie polecam!
M
Maria
Fachowiec ten został mi polecony przez znajomego , jako rzetelny i w pełni profesjonalny wykonawca . Niestety , instalacja była źle podłączona , gdyż pracownicy Pana Kamila byli w stanie upojenia alkoholowego . Nie polecam w 100% , wole rozpalić ognisko przed domem , aby się ogrzać niż skorzystać z ewntualnych poprawek firmy HYDROTERM . !!!