Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Kotły z podajnikami i kotły zasypowe

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Przemysłowa 21, 34-120 Andrychów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(33) 476 13 26
Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Informacje

Opis działalności
Stalmark to spółka z siedzibą w Andrychowie, w województwie małopolskim. Początki przedsiębiorstwa na rynku urządzeń grzewczych sięgają 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją wydajnych kotłów na paliwo stałe. Ma w ofercie rozwiązania idealne dla właścicieli domów jednorodzinnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.
Produkty i usługi
W czasach coraz popularniejszej odnawialnej energii nowoczesne urządzenia na paliwo stałe także mają rację bytu. Firma Stalmark wprowadziła do swojej oferty wydajne, ekologiczne i niezawodne kotły 5- klasy. Oznacza to, że spalanie paliw stałych jest w nich zdecydowanie mniejsze niż w kotłach niższych klas. Ponadto przyznano im certyfikat Ecodesign potwierdzający niską emisję zanieczyszczeń do atmosfery.

Dla wygody użytkowników w ofercie Stalmark znajdują się kotły automatyczne, z koszami zsypowymi albo podajnikami ślimakowymi i tłokowymi. Podłączenie do nich sprzedawanych przez firmę urządzeń umożliwia sterowanie kotłami z telefonów albo za pośrednictwem sieci internetowej.

Oferta kotłów obejmuje:
-kotły na pellet,
-kotły na ekogroszek,
-kotły na miał węglowy,
-kotły na węgiel kamienny.

Firma naprawia zarówno kotły, jak i regulatory temperatury sieci centralnego ogrzewania w domach i zakładach przemysłowych.

Ponadto prowadzi sprzedaż belownic pojedynczych i podwójnych zgniatających opakowania.

Więcej informacji dotyczących firmy Stalmark i jej kotłów znajduje się na stronie internetowej. Kontakt można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

c.o.,
pid,