Bar Pod Jemiołą EWELINA MIROWSKA

Organizacja imprez okolicznościowych, kuchnia polska

Sale weselne i organizacja wesel
34-124 Barwałd Dolny 7 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bar Pod Jemiołą EWELINA MIROWSKA

Informacje

Opis działalności
Bar Pod Jemiołą Eweliny Mirowskiej zaprasza wszystkich do wypróbowania dań kuchni polskiej. Znajdujemy się w Barwałdzie Dolnym, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Nasz lokal prężnie działa od 2002 roku. Lokalizujemy się przy trasie 52 z Krakowa do Cieszyna pośrodku odcinka łączącego bezpośrednio Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice. Zapewniamy naszym gościom pyszne dania kuchni polskiej. Posiadamy szerokie grono stałych Klientów. Stawiamy na ciągły rozwój, staramy się poszerzać nasze menu o coraz to nowsze i urozmaicone dania.

W menu naszego lokalu znaleźć można śniadania, lunche, obiady i kolacje. Zaproponować możemy pierożki z różnymi nadzieniami, różne zupy, placki ziemniaczane, flaki wołowe itp.

Oprócz tego zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych na max. 50 osób. Wyprawiamy urodziny, bankiety, imieniny, wesela. Oferujemy też wspólne grillowanie. Świadczymy też usługi cateringu, przygotowujemy dania na wynos.

Zespół naszych kucharzy to doświadczone osoby z pasją do gotowania. Przygotowują dania ze świeżych składników, dbają o ich smak i wygląd.

Zapewniamy miłą i swobodną atmosferę w naszym lokalu oraz profesjonalną obsługę.

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania dań!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń