Bar Pod Jemiołą EWELINA MIROWSKA

Tradycyjna kuchnia domowa

Restauracje
34-124 Barwałd Dolny 7 małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 20:00
Wtorek 09:00 - 20:00
Środa 09:00 - 20:00
Czwartek 09:00 - 20:00
Piątek 09:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
(33) 872 20 78
883490472
Bar Pod Jemiołą EWELINA MIROWSKA

Informacje

Opis działalności
Bar Pod Jemiołą prowadzi Ewelina Mirowska. Znajdujemy się w Barwałdzie Dolnym, w województwie małopolskim. Oferujemy domową kuchnię.
Produkty i usługi
Nasz lokal słynie z dań kuchni domowej. Istniejemy od 2002 roku i zdobyliśmy uznanie Klienteli już od samego początku. Zainteresowanie naszymi daniami nie maleje. Znajdujemy się przy trasie 52 z Krakowa do Cieszyna pośrodku odcinka łączącego bezpośrednio Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice. Stale poszerzamy ofertę, eksperymentujemy i urozmaicamy posiłki.

Zapewniamy pełne wyżywienie, oferujemy śniadania, lunche, obiady i kolacje.

Kucharze, których zatrudniamy to osoby z doświadczeniem i kwalifikacjami. Nasze posiłki przygotowywane są tylko i wyłącznie z najświeższych składników. Dbamy o ich bogaty smak i estetyczna prezentację na talerzu, staramy się je wydawać w jak najkrótszym czasie.

Pragniemy, aby nasi goście czuli się u nas swobodnie, zapewniamy miłą i klimatyczną atmosferę oraz profesjonalną obsługę.

Ofertę poszerzyliśmy o organizację imprez okolicznościowych w naszym lokalu. Przygotowujemy imprezy takie jak urodziny, przyjęcia weselne, bankiety do 50 osób. Obsługujemy też grupy turystyczne.

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania naszych dań!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Wyprawialiśmy u nich wesele. Goście bardzo chwalili sobie przygotowane dania.
M
Marcelina
Jak ktoś jest w okolicach i chce zasmakować dań kuchni polskiej, to polecam zajechać do Baru Pod Jemiołą. Jest tam bardzo smacznie.
K
Kinga
Zamawiam od nich czasem obiad z dowozem do domu. Jedzenie przyjeżdża gorące i bardzo smaczne. W dodatku oferują niskie ceny.
A
Aleksander
Wyprawiałem u nich moje 50. urodziny. Impreza okazała się sukcesem! Bar Pod Jemiołą zapewnił mi i gościom przepyszne dania, świetnie się bawiliśmy!
H
Honorata
Polecam ten lokal, oferują naprawdę pyszne dania! Zawsze są przygotowane ze świeżych składników, dostarczone są gorące i smaczne.