Meble Inko Dariusz Giełdoń

Meble na wymiar do każdego pomieszczenia

Meble
34-130 Barwałd Górny 243 małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
530 669 190
Adres korespondencyjny
34-130 Barwałd Górny 243 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Meble Inko to firma produkująca meble na zamówienie. Należy do Dariusza Giełdonia i znajduje się w Barwaldzie Górnym, w województwie małopolskim. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego oferujemy najwyższą jakość produktów.
Produkty i usługi
Meble inko to firma, w której pracują doświadczeni stolarze. W naszym warsztacie powstają produkty z prawdziwego drewna.Jego naturalne właściwości, jak słoje i sęki pozwalają uzyskać oryginalną kolorystkę i barwę dla każdego mebla. Impregnacja za pomocą sprawdzonych i bezpiecznych środków daje gwarancję, że produkty będą trwałe i solidne. Zależy nam na tym, aby służyły Państwu przez lata.

Pracujemy na gotowych projektach dostarczonych przez Klientów, a także na autorskich pomysłach. Meble na wymiar cechuje elegancja, styl i funkcjonalność.

W naszej ofercie można znaleźć;
- szafy wolnostojące,
- meble do salonu,
- meble łazienkowe,
- meble kuchenne.

Produkujemy szafy do garderoby, szafy wnękowe i zabudowy. Ich gabaryty i format jest uzależniony od przeznaczania i miejsca, w którym będą się znajdowały. Posiadamy również szafki RTV, łóżka, szafki nocne i wiele innych.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze lub doradzimy w kwestii realizacji projektu. Zapraszamy do kontaktu z firmą Meble Inko z Berwaldu Górnego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Anna
panorama kasuje komentarze, nie polecam, źle wykonane szafki kuchenne (wnęka pod zmywarkę na 42,4cm) poza tym źle przycięto (krzywo) i poszczępiono okleinę w blacie tragedia