RUSIN GLASS Andrzej Rusin

Szkło jest nieodzownym elementem wyposażenia wnętrz i architektury

Szklarze
34-130 Brody 166a małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
RUSIN GLASS Andrzej Rusin

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Rusin Glass, którego właścicielem jest Andrzej Rusin, znajduje się w miejscowość Brody, w powiecie wadowickim, na terenie województwa małopolskiego. Firma działa w branży szklarskiej nieprzerwanie od 1992 roku.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach szkło jest nieodzownym elementem wyposażenia wnętrz i architektury. Wbrew pozorom stosuje się je nie tylko w szkleniu okien, ale również w wykonywaniu wszelakiego rodzaju mebli ze szkła, ścian szklanych, drzwi lub struktur całokształtnych.

Jako Rusin Glass specjalizujemy się w indywidualnych realizacjach projektów ze szkła. Proponujemy naszym Klientom wiele nietypowych projektów, które tworzą się dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz wykonywane są z najlepszych materiałów. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa panele szklane lub kabiny prysznicowe, a także lustra dekoracyjne i witraże.

W ramach naszej oferty możemy Państwu zaproponować między innymi:

- szklane schody,
- szklane balustrady,
- szkło lacobel,
- szklane fronty meblowe,
- stoły,
- szkło ornamentowe.

Szkło ornamentowe cechuje ograniczona przejrzystość i przepuszczalność światła. W naszej ofercie znajdą Państwo najczęściej produkowane rodzaje szla ornamentowego w kolorze transparentnym oraz brązowym. Główne zastosowanie szkła ornamentowego to elementy dekoracyjne mebli, panele szklane, kabiny prysznicowe oraz drzwi.

Poza tworzeniem kabin prysznicowych oraz innych elementów wystroju ze szkła zajmujemy się również jego obróbką. Frezujemy, szlifujemy oraz wiercimy. Wykonamy również hartowanie szkła oraz jego laminowanie. Tworzymy witraże metodą Tiffany, tradycyjną metodą ołowianą, oraz metodą angielską.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Rusin Glass z Brody.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń