Airco-Serwis Tomasz Skoczylas

Montaż i serwis urządzeń chłodniczych

Klimatyzacja
ul. Leśna 51, 34-114 Brzeźnica małopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Airco-Serwis Tomasz Skoczylas

Informacje

Opis działalności
Firma Airco-Serwis, znajdująca się w Brzeźnicy, oferuje kompleksową obsługę związaną z montażem i serwisem klimatyzacji. Firma istnieje od 2012 roku. Właścicielem działalności jest Tomasz Skoczylas.
Produkty i usługi
Zajmujemy się naprawą gwarancyjną oraz pogwarancyjną urządzeń chłodniczych. Istniejemy od 8 lat na rynku, jednak w branży działamy już od 18 lat, co pozwoliło nam poznać urządzenia chłodnicze od podszewki. Nasze klimatyzatory świetnie sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od tego, czy jest to hotel, obiekt przemysłowy lub mieszkanie Ponadto zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem gazowych nagrzewnic powietrza oraz montażem instalacji kanałowych do tych nagrzewnic.

Nasza oferta to montaż i serwis urządzeń takich jak:
- klimatyzacja,
- wentylacja mechaniczna- rekuperacja,
- gazowe nagrzewnice powietrza,
- urządzenia chłodnicze, w tym lady, regały, komory chłodnicze,
- .

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy od lat zajmują się profesjonalnym montażem klimatyzacji. Dzięki solidności i obsłudze na najwyższym poziomie zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Potrafimy wybrać dla Państwa najlepsze rozwiązania, dopasowane do Państwa konkretnych potrzeb.

Współpracujemy z firmami, przedsiębiorstwami, a także z klientami indywidualnymi. Zaprojektujemy dla Państwa klimatyzację i wentylację, która spełni Państwa potrzeby, a w razie awarii zapewnimy profesjonalny serwis. Dobierzemy instalację, tak by zminimalizować koszty inwestycyjne i eksploatacyjne. Jesteśmy firmą, na której mogą Państwo polegać.

Zajmujemy się również pompami ciepła i fotowoltaiką.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba Airco-Serwis mieści się w Brzeźnicy, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy autoryzowanym montażystą i serwisantem klimatyzatorów i systemów klimatyzacyjnych Sinclair.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, bieruńsko-lędziński, chrzanowski, krakowski, Kraków, myślenicki, pszczyński, suski, wadowicki, żywiecki

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
B
Bcipafus
Fachowcy od rekuperacji. Bardzo polecam zapoznać się z ich ofertą, mają super ceny.
R
Raqa77
Szeroki zakres usług związanych z serwisem klimatyzacji. Sprawnie poradzili sobie z usterką w moim domu.
K
kris1967
Sprzedają sprawne i wydajne klimatyzatory renomowanych producentów. Dodatkowo oferują profesjonalny montaż. Cenię ich także za świetne ceny.
I
Irocenyn
Polecam tę firmę. Znam ich od lat i korzystałem z usług kilka razy. Nigdy mnie nie zawiedli.
C
Cyklopp345
Kupiłem od nich urządzenia a pracownicy firmy zajęli się ich montażem. Wszystko idealnie działa.