Pajmeble Meble tapicerowane

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą mebli tapicerowanych

Meble
34-130 Bugaj 94 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Może cię zainteresować
Pajmeble Meble tapicerowane

Informacje

Opis działalności
W Pajmeble zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych już od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bugaju na terenie województwa małopolskiego, a założycielem jest Tadeusz Pająk. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Pajmeble działamy na rynku już od trzech dekad. Zajmujemy się wykonaniem oryginalnych i niebanalnych mebli na indywidualne zamówienie. Dbamy o wysoką jakość naszych mebli oraz ich perfekcyjne wykonanie. Wytwarzamy meble w różnych wymiarach, korzystając z różnych rodzajów tkanin, skór i eko skór. Nasze meble są wykonywane według naszych projektów jak również projektów klientów.

Oferujemy między innymi:

- narożniki,
- projekty,
-sofy
- zestawy wypoczynkowe,
- fotele,
- pufy,
- sypialnie,
- zestawy stołowe.

Do każdego wykonanego przez nas mebla można dodać albo wymienić dodatki drewniane lub chromowane. Ponadto mamy w ofercie dodatki w postaci ozdobnych poduszek, jaśków, wałków, puf, ław i stolików.

Nasi pracownicy to specjaliści w zakresie mebli tapicerowanych. Oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w Państwa domach. Dostosowujemy się do życzeń i oczekiwań klientów, konsultując się z nimi na każdym etapie wykonywania prac.

Gwarantujemy szybki i profesjonalny montaż oraz pełen profesjonalizm.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń