Euromot s.c.

Autoserwis - profesjonalna naprawa pojazdów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kościuszki 182, 34-123 Chocznia małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
338730588
Euromot s.c.

Informacje

Opis działalności
Euromot to firma zlokalizowana w Choczni, w województwie małopolskim. Zajmujemy się prowadzeniem autoserwisu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma Euromot specjalizuje się w szeroko rozumianym zakresie obsługi i napraw mechaniki pojazdowej. Przeprowadzamy naprawy główne i bieżące aut. Zajmujemy się silnikami, skrzyniami biegów, układami przeniesienia napędu, zwieszeń i układów hamulcowych. Sprawdzimy również układy kierownicze wraz z regeneracją przekładni ze wspomaganiem. Wykonujemy między innymi komputerową i laserową geometrię kół i podwozia.

Wykonujemy także badania techniczne pojazdów o masie sięgającej do 3,5 tony również zasilanych gazem, motocykli oraz ciągników rolniczych. Dopełnienie oferty stanowi prowadzony przez nas pełny serwis obsługi i naprawy układów klimatyzacji.

Zakres naszej działalności obejmuje dziedziny, takie jak:

- obsługa klimatyzacji,
- badania techniczne pojazdów,
- mechanika ogólna,
- elektromechanika,
- elektronika samochodowa.

Zajmujemy się również naprawami powypadkowymi. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi balacharsko-lakiernicze. Lakierujemy nowoczesnymi lakierami, przyjaznymi dla środowiska.

Naprawiamy i montujemy szyby samochodowe. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy NordGlass. Na montaż udzielamy bezterminowej gwarancji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Euromot oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Choczni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wadowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń