naszenadruki.pl

Producent odzieży i akcesoriów z nadrukiem

Druk na odzieży
34-100 Gorzeń Dolny 58A małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
naszenadruki.pl

Informacje

Opis działalności
NaszeNadruki.pl to producent odzieży i akcesoriów z nadrukiem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gorzeniu Dolnym, w powiecie wadowickim, w województwie małopolskim. Na rynku działamy od ponad 20 lat.
Produkty i usługi
Skupiamy się głównie na branży reklamowej. Oferujemy cały szereg druków. Rodzaj druku dobieramy indywidualnie do typu materiału, z jakiego wykonany jest przedmiot. Wykorzystujemy produkty szyte w Polsce, które powstają przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi cechuje wysoka wytrzymałość oraz trwały, świetny wygląd.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej stworzyliśmy nasz sklep. Najbardziej cenimy sobie profesjonalizm oraz kreatywność. Nastawiamy się na ciągły rozwój, bez przerwy poszerzamy i rozwijamy swoje umiejętności.

Wykonujemy dla Państwa:
- torby plażowe,
- fartuchy,
- czapki,
- bluzy,
- koszulki z nadrukiem,
- torby ekologiczne,
- plecaki workowe,
- pokrowce samochodowe.
Dzięki szerokiej ofercie, mogą Państwodobrać nadruk według własnych upodobań. Zapraszamy do zaprojektowania własnej torby lub koszulki.

Nadruki wykonujemy niezawodną techniką sitodruku, która jest idealna do nanoszenia dużych powierzchniowo grafik na materiały tekstylne. Dzięki temu nadruk jest wykonany precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół. Najwyższa jakość to gwarancja trwałości.

Poza tym technika sitodruku daje nam możliwość uzyskania niezliczonej ilości kolorów, poprzez odpowiednie mieszanie ze sobą farb. Dzięki wykorzystaniu tej techniki można również otrzymać przejścia tonalne i efekty specjalne, takie jak połyskujący odcień złoty, czy srebrny. Istnieje możliwość zastosowania sitodruku w szerokiej gamie materiałów.

Dzięki wspomnianym zaletom, nadruk wykonany oferowaną przez nas techniką posiada gwarancje wysokiej jakości, zadowalających efektów wizualnych oraz niespotykanej trwałości nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe