MEBLES Meble Tapicerowane

Na hasło Panorama Firm Rabat 200zl na komplety wypoczynkowe i narożniki.

ul. Barwałd Górny 13a, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska małopolskie
Poniedziałek 08:30 - 19:30
Wtorek 08:30 - 19:30
Środa 08:30 - 19:30
Czwartek 08:30 - 19:30
Piątek 08:30 - 19:30
Sobota 08:30 - 15:30
Niedziela 09:00 - 15:30
(2 opinie) napisz opinię
Adres korespondencyjny
Barwałd Górny 13A 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, gmina Kalwaria Zebrzydowska powiat Wadowice woj. małopolskie, Polska
MEBLES Meble Tapicerowane

Informacje

O nas
Produkujemy i sprzedajemy meble tapicerowane głównie narożniki i komplety wypoczynkowe. Nasze ponad trzydziestoletnie doświadczenie owocuje przy produkcji mebli. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnością możemy Państwu zaoferować szeroką gamę modeli w różnych konfiguracjach. Firma od początku swojego istnienia prowadzona jest przez właściciela Wiesława Sarapatę. Dzięki stałemu szkoleniu i ciągłemu rozwojowi dążymy do perfekcji wykonania naszych mebli oraz zadowolenia obecnych i przyszłych klientów. Naszą głównym zadaniem jest chęć dopasowania się do potrzeb odbiorców. Począwszy od modelu przez materiału obiciowego oraz konfiguracje na wymiarze i wykonaniu kończąc.
Opis działalności
Produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych: narożniki, sofy, komplety wypoczynkowe, wersalki, tapczany, loże, rogówki, podkowy, kanapy, narożniki kuchenne, fotele, pufy na wymiar w dowolnej konfiguracji w wybranym materiale: tkaninie, ekoskórze jak i skórze. Wersje z funkcją spania i pojemnikiem. Zapraszamy do obejrzenia oferty mebli dostępną w salonie meblowym znajdującym przy zakładzie produkcyjnym, które dopasujemy do potrzeb klienta. Zapraszamy w podanych godzinach przed przyjazdem w miarę możliwości prosimy o kontakt. Pełna oferta na www.mebles.pl-meble tapicerowane, narożniki na wymiar
Produkty i usługi
Firma zajmuje się od ponad 30 lat produkcją meble tapicerowanych na wymiar. Meble wypoczynkowe wykonujemy w dowolnym materiale. Może to być każdy materiał tapicerski: tkanina, skóra naturalna jak również skóra ekologiczna. Dzięki nie szablonowej produkcji możemy sobie pozwolić na wykonaniu każdego naszego modelu w dowolnym wymiarze. Oczywiście konfiguracja mebli jest również do wyboru.

Polecamy meble tapicerowane - narożniki, sofy, komplety wypoczynkowe, wersalki, tapczany, kanapy, rogówki, amerykanki, fotele, pufy, loże klubowe, wypoczynki

Dzięki wykwalifikowanej kadrze każdy nasz tapicer wykonuje fachowo powierzone mu zadania.
Nie robimy usługi tapicerskiej związanej z "odnową" czy renowacją mebli, ale wykonujemy wyłącznie nasze nowe meble.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje zarówno nowoczesne, klasyczne jak i stylowe.
Sąto meble pokojowe, hotelowe, biurowe, klubowe jak i wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych, rozrywkowych czy wypoczynkowych. Nasze usługi tapicerskie przy produkcji mebli wykonujemy z najwyższą jakością od ponad 30 lat o czym świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy polecają nasze wyroby rodzinie i znajomym oraz wracają po kolejne zamówienia. Materiały tapicerskie, które używamy do produkcji to sprawdzone wyroby dopuszczone do sprzedaży i wytwarzania mebli na polskim rynku.

U nas umeblujesz i swój własny salon, firmową poczekalnie czy klub.
Marki i specjalizacje
Naszą specjalizacją są meble tapicerowane na wymiar w tym: narożniki, komplety wypoczynkowe, wersalki, sofy, kanapy, tapczany, podkowy, narożniki kuchenne, loże, amerykanki, fotele, rogówki, pufy jak również krzesła, stoły i zestawy stołowe.
Meble wypoczynkowe wykonujemy w dowolnej konfiguracji z wysokiej jakości materiałów lub skórzane.
Certyfikaty
MEBLES Wiesław Sarapata jako producent mebli tapicerowanych jest od wielu lat aktywnym członkiem Cechu Rzemiosł w Kalwarii Zebrzydowskiej co w dużym stopniu potwierdza wysoką jakość wykonywanych narożników, wersalek, sof i innych mebli wypoczynkowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
lukasz
Polecam
A
S
P
Agnieszka Sokołów Podlaski
Transakcje z takim kontrahentem to sama przyjemność. Bardzo solidna firma pod każdym względem, wszystko przebiegło wzorcowo, szybka wysyłka, doskonały kontakt, zero problemu, poważne i odpowiedzialne podejście do sprawy. Gorąco Polecam.