F.P.H.U. "Monex" Tapicerstwo Samochodowe Tomasz Odrowąż

U nas zrobisz tapicerkę swoich marzeń!!!

Tapicerka i pokrowce samochodowe
34-124 Klecza Dolna 102 małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 451 676
Adres korespondencyjny
34-124 Klecza Dolna 102 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Tapicerki do każdego typu samochodu z każdego rodzaju materiałów. Dodatkowo firma nasza zajmuje się czyszczeniem tapicerek samochodowych. Spełnimy marzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Pracujemy na skórach najwyższej jakości jak również na alcantarach i ekoskórach.
Produkty i usługi
Wykonujemy tapicerki:

- ze skóry naturalnej,
- ze skóry ekologicznej,
- z weluru,
- alcantary.

Ponadto posiadamy samochód zastępczy, przy drobnej opłacie istnieje możliwość wypożyczenia na cały okres wykonywania usługi w Państwa samochodzie.

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się wykonywaniem tapicerek samochodowych z wszelkich materiałów, m.in. skór naturalnych różnych gatunków, eko-skór, alcantary czy weluru, a to wszystko w szerokiej gamie kolorystycznej.

Jesteśmy w stanie wykonać Państwa wymarzone tapicerki skórzane do każdego typu i modelu samochodu. Dążymy do tego, by wszystkie nasze produkty były jak najlepsze i czyniły naszych klientów zadowolonymi. Dodatkowo od ponad roku świadczymy usługi auto-pomocy oraz prowadzimy wynajem auto-lawety. Zapraszamy do przeglądania galerii naszych produktów.

tapicerka z weluru, ekoskóra, regeneracja foteli, podsufitki, obszywanie kierownic, czyszczenie tapicerki, renowacje tapicerki, tapicerka drzwi
Marki i specjalizacje
Tapicerka do każdego rodzaju samochodu nowoczesnego i zabytkowego. Spełnimy każde wymaganie - stawiamy na zadowolenie klienta i dokładamy wszelkich starań by tak było.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń