Valor Jan Turaj

Obróbka metali na urządzeniach sterowanych komputerowo

Obróbka metali
34-141 Przytkowice 580 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 879 19 44
Adres korespondencyjny
34-141 Przytkowice 580 małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Valor to przedsiębiorstwo z Przytkowic, niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej, w województwie małopolskim. Zakład należy do Jana Turaja i powstał w 2007 roku. Specjalizuje się w obróbce metali.
Produkty i usługi
Valor to firma, która z nowoczesnych technologii uczyniła swój znak rozpoznawczy. Najnowsze osiągnięcia techniki zaprzęgnięto w zakładzie do obróbki metali. Zyskano dzięki temu nie tylko na jakości wyrabianych elementów, ale również czasie produkcji oraz cenie. Firma gwarantuje klientom indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dobranie odpowiedniej techniki obróbki. Ponadto nawet w przypadku największych zamówień dotrzymywane są ustalone wcześniej terminy. W ramach kompleksowej oferty, po określeniu potrzeb klientów sporządzane są precyzyjne projekty, które następnie są używane podczas produkcji, np. z użyciem lasera. Używany jest on przede wszystkim do cięcia blach aluminiowych, konstrukcyjnych i nierdzewnych o wymiarach 3000x1500 milimetrów.Ponadto laser można zastosować do ciecia profili i rur.

Firma podejmuje się też innych usług, takich jak:
-gięcie blach
-frezowanie cnc
-toczenie cnc
-malowanie proszkowe

Frezowanie na maszynach sterowanych komputerowo obejmuje nie tylko metal, ale też tworzywa sztuczne, sklejki i płyty MDF. Z kolei malowanie proszkowe dotyczy nanoszenia tradycyjnych farb, a także farb specjalnych: antycznych, metalizowanych i fasadowych.

Wymienione informacje dotyczące oferty przedsiębiorstwa to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Więcej danych o poszczególnych usługach wykonywanych przez Valor znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Warto się też skontaktować telefonicznie z firmą lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń