Dagrossi Dariusz Rajda

Szycie, renowacja i naprawa tapicerek z materiałów słanych i powierzonych

Usługi tapicerskie
ul. Cyprysowa 5, 34-120 Roczyny małopolskie
(7 reviews) napisz opinię
Dagrossi Dariusz Rajda
ul. Cyprysowa 5, 34-120 Roczyny małopolskie
Telefon
Dagrossi Dariusz Rajda

Informacje

Opis działalności firmy Dagrossi Dariusz Rajda w Roczyny
Firmę Dagrossi założyliśmy w 1993 roku. Nasza siedziba znajduje się w Roczynach, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Dariusz Rajda. Naszym głównym profilem działalności są usługi tapicerskie.
Produkty i usługi
W zakładzie tapicerskim Dagrossi zajmujemy się szyciem z materiałów powierzonych takich jak filc, skóra naturalna i ekologiczna oraz z innych materiałów syntetycznych. Usługi tapicerskie realizujemy dla osób prywatnych oraz firm, a na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT.

W naszej ofercie znajduje się głównie wymiana tapicerki meblowej w takich elementach jak:
- łóżka, leżanki, szezlongi
- narożniki, kanapy, sofy, fotele
- krzesła, taborety, hokery
- meble gabinetowe, kawiarniane i fryzjerskie
- panele ścienne i zagłówki do łóżek na zamówienie

Oprócz tego zajmujemy się produkcją materacy różnego przeznaczenia oraz obijaniem drzwi przy pomocy specjalnej tapicerki.

W naszej ofercie znajduje się także wymiana tapicerki medycznej. Stosujemy do tego skaju medycznego z certyfikatem. Usługa obejmuje:
- obijanie foteli dentystycznych
- obijanie foteli specjalistycznych
- obszywanie materacy oraz wymiana pianki
- naprawa i zmiana obicia do wózków inwalidzkich
- obijanie i naprawa kozetki lekarskiej
- obijanie i naprawa krzeseł, foteli do biurek i biur

Wycenę prac renowacyjnych przygotowujemy po wizycie Klienta lub na podstawie wysłanego zdjęcia.

Oprócz usług tapicerskich i naprawy obić zajmujemy się także cholewkarstwem. W naszym zakładzie produkujemy paski do spodni, paski zegarkowe i skórzane bransolety.

Uzupełnieniem naszej oferty jest produkcja pasów transportowych, pasów nośnych do broni, skórzanych pokrowców oraz futerałów na telefon.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, chętnie doradzimy w wyborze materiałów - firma Dagrossi w Roczynach.
Zasięg działania
Firma Dagrossi Dariusz Rajda z lokalizacji: Roczyny świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, bielski, bieruńsko-lędziński, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój, pszczyński, żywiecki

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
A
Arkadiusz
Dagrossi to jedna z lepszych firm tapicerskich. Bez problemu zajęli się wymianą uszkodzonej tapicerki w mojej kanapie i fotelu. Dobrali nową tapicerkę, w ładnym, jasnym kolorze. Idealnie pasuje do mojego salonu. Szczerze polecam.
N
Namor
Porządny tapicer, który zna się na obszywaniu mebli. Z dostarczonej tkaniny wykonał bardzo ładne obicie dla moich foteli.
P
Patrycja
Firma świetnie sprawdza się do produkcji pasków w zegarkach. Mają specjalistyczne narzędzia i wykonują dla nas każde nawet nietypowe zamówienia. Paski są wykonane z prawdziwej skóry i wyglądają bardzo elegancko.
K
Kasper
Oddałem im do renowacji moje fotele tapicerowane. Wymienili skórę na nową i odnowili wszystkie elementy mebli. Jestem zadowolony z ich usług.
M
Mirek
Firma wymieniała obicia we wszystkich fotelach gabinetowych w naszym biurze. Pomimo sporej ilość pracy, dosyć szybko zrealizowali zamówienie.
I
Igor
Naprawili mi tutaj moją sofę tapicerowaną. Wymienili obicie na nowe. Bardzo precyzyjnie zamontowali nowy materiał. W dosyć przystępnej cenie odnowiłem całkowicie mój mebel.
J
Jakub
Firma Dagrossi wykonała dla nas kilka pasów transportowych. Są bardzo solidne, wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystko zrobili pod wymiar i zgodnie z ustaleniami, także polecam.