Mokko Carpenters Bartłomiej Nowak

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Meble na zamówienie
34-130 Stanisław Dolny 461 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
530 022 282
Adres korespondencyjny
34-130 Stanisław Dolny 461 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Mokko Carpenters to profesjonalna, firma zajmująca się wykończeniem wnętrz. Właścicielem jest Bartłomiej Nowak, siedziba firmy natomiast znajduje się w miejscowości Białystok.
Produkty i usługi
Stolarstwo to dla nas coś więcej niż praca. To pasja, którą paramy się od wielu lat, a ona, zamiast słabnąć, to nieustannie rośnie, wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Wierzymy jednak, że doświadczenie to nie wszystko, nieprzerwanie poszerzamy nasze kompetencje oraz wiedzę techniczną, aby świadczone usługi dla naszych Klientów, zawsze stały na najwyższym poziomie.

Chcemy Państwu przedstawić bliżej naszą ofertę wykończenia łazienek. W łazience najważniejsza jest funkcjonalność. Musi się tu znaleźć miejsce na pochowanie detergentów, kosmetyków, mopów, ubrań, ręczników itd. Z naszymi systemami przechowywania przedmiotów, bez trudu utrzymacie Państwo porządek nawet w tak z reguły niesfornej przestrzeni. Uważamy ponadto, że zastosowanie drewna w tym pomieszczeniu pozwala uzyskać nam spokój, harmonię, wyciszyć się i maksymalnie zrelaksować.

Proponujemy:

- szafki pod umywalki,
- wieszaki na ręczniki,
- szafki wolnostojące,
- szafki nad pralkę.

Zlecenie wykonywane jest na podstawie projektu architekta oraz życzeń i preferencji Klienta. Zależy nam na jak najdokładniejszym odwzorowaniu wymarzonego przez naszego Klienta pomieszczenia, dlatego przed wykonaniem projektu, dokładnie zbadamy Państwa oczekiwania.

Oferujemy również kompleksowe wykończenie kuchni, sypialni, biur, salonów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń