"Alfa" Firma Handlowo-Usługowa Jarosław Różycki

Fotografia sposobem na zatrzymanie chwili.

Usługi fotograficzne
ul. Krakowska 1, 34-100 Wadowice małopolskie
poniedziałek 08:30 - 17:00
wtorek 08:30 - 17:00
środa 08:30 - 17:00
czwartek 08:30 - 17:00
piątek 08:30 - 17:00
sobota 08:30 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 720 170
Adres korespondencyjny
ul. Krakowska 1, 34-100 Wadowice małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętej fotografii. Wykonujemy zdjęcia zarówno do dokumentów jak i świadczymy profesjonalne sesje zdjęciowe. Jeśli chcesz uwiecznić ważną dla siebie chwilę na fotografii i chcesz mieć pewność, że będzie dla Ciebie wspaniałą pamiątką to trafiłeś do dobrej firmy.
Produkty i usługi
Oferujemy wszelkiego rodzaju fotografię, od katalogowej, przez portretową, a skończywszy na reporterskiej, do której zalicza się m.in. reportaż ślubny.

Do każdego zlecenia przygotowujemy się indywidualnie do potrzeb klienta, wcześniej omawiając z nim wszystkie szczegóły.

Oferujemy również profesjonalne sesje biznesowe, reklamowe i produktowe. Posiadamy możliwość wykonania sesji fotograficznej dla firmy, zarówno zdjęć grupowych jak i członków zarządu w wersji klasycznej oraz niestandardowej.

Dokładamy najwyższej staranności, aby wykonane przez nas zdjęcia były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania naszych klientów. Nasze zdjęcia nie tylko przedstawiają postaci, miejsca i przedmioty. W naszych zdjęciach dostrzeżecie Państwo drugie dno.

Służymy również przy zdjęciach reportażowych. Nasi fotografowie podejmą się zrobienia fotorelacji z różnego rodzaju wydarzeń - koncertów, konferencji, spotkań biznesowych, wydarzeń kulturalnych czy politycznych. W naszym dorobku znajduje się współpraca z dużymi redakcjami polskiego rynku medialnego.

Podejmujemy się współpracy ze sklepami internetowymi, wykonując profesjonalne zdjęcia produktowe, prezentujące oferowany asortyment.

Serdecznie zapraszamy.

Najłatwiej trafić do nas od ul. Krakowskiej 1

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń