Epiecyki Sklep z kominkami

Kominki i akcesoria montażowe

Urządzenia grzewcze
ul. marsz. Piłsudskiego 45, 34-100 Wadowice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Epiecyki Sklep z kominkami

Informacje

Opis działalności
Sklep z kominkami Epiecyki znajduje się w Wadowicach, w województwie małopolskim. Sprzedaje też urządzenia grzewcze przez internet.
Produkty i usługi
W domach, mieszkaniach, hotelach i innych obiektach mieszkalnych, usługowych i gastronomicznych ogrzewanie pomieszczeń nie musi opierać się na centralnym ogrzewaniu, tylko na zabudowanych lub wolnostojących urządzeniach. Największy ich wybór znajduje się w sklepie Epiecyki, gdzie dostępne są nowoczesne i klasyczne rozwiązania, w tym kominki na pellet, drewno, gaz oraz elektryczne i biokominki. W ofercie znajdują się wolnostojące kominki, kominki pod zabudowę oraz wkłady. W zależności od modelu są to kominki z płaszczem wodnym, powietrzne, z zamkniętą komorą spalania i inne. Do montażu kominków i pieców polecane są rury, kolana i inne akcesoria. Epiecyki sprzedaje też piece kuchenne, kotły oraz:
-piece akumulacyjne statyczne,
-piece akumulacyjne dynamiczne,
-grzejniki elektryczne,
-kurtyny powietrzne,
-nagrzewnice,
-klimatyzatory.

Ofertę uzupełniają suszarki do rąk, oczyszczacze powietrza i takie artykuły jak termostaty, zawory oraz czujniki.

Więcej informacji o urządzeniach i akcesoriach sprzedawanych przez Epiecyki znajduje się na stronie internetowej i tam też można składać zamówienia. Dostawa jest zawsze darmowa!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń