Drewan - Drewno Opałowe Drewno Kominkowe Drewutnie

os. Piastowskie 29, 34-100 Wadowice małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(33) 873 85 04
Adres korespondencyjny
os. Piastowskie 29, 34-100 Wadowice małopolskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem drewna do pieców i kominków.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem drewna do pieców i kominków. Działamy na terenie zachodniej Małopolski i południowej części województwa śląskiego. Proponujemy drewno z najbardziej kalorycznych gatunków, takich jak: grab, dąb, buk, olcha czy brzoza. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych maszyn posiadamy duże możliwości przerobowe. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Wykonujemy wszystkie czynności związane z obróbką i transportem drewna. Staramy się ustawicznie zwiększać naszą mobilność i elastyczność, aby uzyskać maksymalne zadowolenie odbiorcy.

W ofercie znajduje się drewno pocięte i połupane, pakowane lub luzem. Istnieje również możliwość zamówienia wałków o długości 1 metra.

Podstawowe gatunki drewna sprzedawanego luzem:

- Buk
- Brzoza
- Grab
- Dąb
- Iglaste

Można również zamówić inne gatunki, jednak ich ilości są ograniczone ze względu na stosunkowo niewielkie zasoby w lasach na naszym terenie. Proponujemy drewno o długości standardowej 33, oraz na życzenie 25 i 50 cm.Stopień rozdrobnienia warunkujemy preferencjami klienta.

Drewno pakowane jest w big-bag'i o objętości 1,6 metra przestrzennego w systemie firmy Posch (walec o średnicy 1,2 m i wysokości 1,60 m). Standardowym opakowaniem jest również drejerowe o objętości 0,025 mp (25 litrów). Nasza firma posiada duży magazyn ok. kilka tysięcy mp drewna w różnych gatunkach i dysponujemy drewnem sezonowanym bez względu na porę roku.

Istnieje mozliwość cięcia drewna u klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany (-a) naszą ofertą i chcesz zapoznać się z aktualnymi cenami prosimy o kontakt telefoniczny.

Brykiet - posiadamy w stałej ofercie m.in. 2 rodzaje brykietu kominkowego w kształcie walca i kostki wykonanej tylko z drewna liściastego twardego (buk, dąb, mieszany).

Istnieje możliwość wypożyczenia profesjonalnej łuparki do rozdrabniania drewna. W ofercie posiadamy urządzenie o nacisku 12 ton (cięgno o napędzie elektrycznym lub z wałka odbioru mocy).

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klient
2019-04-18 15:02:57
Polecam firmę Drewan mają świetny produkt bardzo wysokiej jakości drewno jestem zadowolony ze współpracy. Ceny też konkurencyjne i zamówienie zawsze na czas.