Tytan Dach Szczepan Mazgaj

Bo w domu najważniejszy jest dach!

Dachy i rynny
32-420 Gdów 188 małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(12) 251 49 69
Tytan Dach Szczepan Mazgaj

Informacje

Opis działalności
Firma Tytan Dach ma swoją siedzibę w Gdowie, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Szczepan Mazgaj.
Produkty i usługi
Firma Tytan Dach zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych z blachy i dachówki, a klientom oferuje także wszelkie niezbędne akcesoria wykorzystywane przy budowie lub remoncie dachu.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie pokrycia jak:
- panele dachowe i elewacyjne na rąbek stojący,
- blachodachówka,
- blachy trapezowe,
- blachy z posypką,
- blachy gontopodobne,
- dachówka ceramiczna,
- dachówka betonowa.

Sprzedajemy parapety zewnętrzne, akcesoria dachowe i okna dachowe, a także ogrodzenia blaszane.

Podstawą naszej działalności jest przekonanie, że najlepszą reklamą jest zadowolenie klienta. Dlatego stawiamy na fachowe doradztwo, którego podstawą jest kilkanaście lat działalności na rynku. Na każdym etapie współpracy klienci mogą liczyć na nasze wsparcie, a dążenie do doskonałości sprawia, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

W naszym asortymencie znajdują się wyselekcjonowane pokrycia dachowe najwyższej jakości, które dobieramy w zależności od preferencji klientów oraz zastosowania produktów. Naszymi dostawcami są uznani producenci, tacy jak Blachotrapez, Creaton, Fakro, Eurosystem, Wkręt-Met czy Kaczmarek. Szeroki wybór i konkurencyjne ceny, to nasze atuty, które sprawiają, że grono zadowolonych odbiorców firmy Tytan Dach stale rośnie.

Doskonała znajomość branży sprawia, że oprócz sprzedaży idostawy zakupionych pokryć dachowych i akcesoriów do ich montażu, możemy polecić także sprawdzone ekipy wykonawcze. Wiemy, że dobrej jakości produkt to kluczowy element procesu inwestycyjnego, ale duże znaczenie ma także odpowiednia jakość prac montażowych. Dlatego na nasze polecenie mogą liczyć wyłącznie firmy zapewniające najwyższy poziom usług.

Trwały, solidny i ładny dach nie tylko zabezpiecza przed wpływem czynników atmosferycznych, ale też zdobi i wyróżnia dom na tle innych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Specjaliści z firmy Tytan Dach chętnie doradzą w każdej kwestii związanej z dachem i przygotują indywidualną ofertę.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
S
Mariusz Sobota
Bardzo miła i fachowa obsługa. Najlepsze ceny w okolicy. Pytaliśmy w wielu miejscach, ale wybraliśmy Tytan Dach.