Pss Piskorski Marcin Piskorski

Piskorski Cases - zapraszamy!

Instrumenty i sklepy muzyczne
32-420 Gdów 848 małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
606 707 147
Marcin:
606707147
Jacek:
696396926
info@piskorski-cases.pl
http://www.piskorski-cases.pl
Adres korespondencyjny
32-420 Gdów 848 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gdów, na terenie województwa małopolskiego. Przedsiębiorstwo prowadzi Marcin Piskorski. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie produkcji profesjonalnych skrzyń transportowych w technologii Flight Case. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie produkcji skrzyń do przechowywania wszelkiego sprzętu muzycznego. Specjalizujemy się w wykonywaniu skrzyń standardowych, jak i o nietypowych wymiarach – na specjalne życzenie klienta. Wszystkie produkowane przez nas skrzynie są przystosowane do zabezpieczenia podczas transportu w każdych warunkach.

W naszej pracy używamy innowacyjnych rozwiązań. Nadrzędnym celem jest praktyczność, ale i wygoda dla samych użytkowników. Produkty, które tworzymy, znajdują zastosowanie w takich branżach, jak: estrada, nagłośnienie, oświetlenie, muzyka, DJ, fotografia, telewizja i projekcja, energetyka, transport.

Do naszych zadań należy również produkcja wszelkiego rodzaju szaf i mebli studyjnych. Wykonujemy garderoby, zabudowę i wygłuszenie pomieszczeń, zabudowę użytkową wozów transmisyjnych i dostawczych, antypoślizgowe podłogi w samochodach ciężarowych, dostawczych i przyczepach.

Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, solidność i estetyka. Stosujemy specjalne podzespoły i okucia, które pochodzą od najlepszych i renomowanych firm na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
Szafy, meble, oświetlenie, muzyka, fotografia, transport, nagłośnienie, produkcja skrzyń transportowych, case, kejsy, skrzynie transportowe, technika estradowa
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń