Bajkolandia Przedszkole

Fachowa opieka przedszkolna

Przedszkola prywatne
30-698 Golkowice 1 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 663 494
515289166
606663494
Bajkolandia Przedszkole

Informacje

Opis działalności
Przedszkole Bajkolandia znajduje się w Golkowicach, w powiecie wielickim, w województwie małopolskim. Placówka działa od 2004 roku. Nasza misja to fachowa opieka nad dziećmi i ich prawidłowe wychowanie.
Produkty i usługi
Pierwsze lata życia to bardzo ważny okres u każdego człowieka. To właśnie w tym czasie młody człowiek zaczyna poznawać świat, wyrabia sobie pogląd na rozmaite sprawy i chłonie wiedzę. Z tego też powodu opieka przedszkolna powinna być profesjonalna, nakierowana na wszechstronny rozwój dziecka. I tak jest w prywatnym przedszkolu Bajkolandia.

Zatrudniamy doświadczonych pedagogów, którzy dbają o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i przekazywanie im wiedzy. Ponadto zadbaliśmy, by nasz obiekt i jego otoczenie były przyjazne dzieciom. Budynek został wyposażony w bezpieczne meble, a do tego zajęliśmy się montażem hydrantów i systemu wentylacyjnego.

Do dyspozycji dzieci oddajemy sale lekcyjne, toalety i jadalnię oraz 2 pomieszczenia do zabaw. Jeśli na dworze panuje ładna pogoda to dzieci mogą też skorzystać z placu zabaw. W każdym tygodniu są organizowane lekcje dodatkowe, zgodne z zainteresowaniami naszych podopiecznych. Dbamy również o kondycję fizyczną maluchów, a dodatkowo dajemy im możliwość brania udziału w warsztatach naukowych i nauki języków obcych. Dzięki starannie przygotowanemu programowi nauczania możemy zapewnić Państwa, że nasi podopieczni bez problemu poradzą sobie na kolejnym etapie edukacji.

Oferta naszego przedszkola niepublicznego Bajkolandia to także:
- angielski dla przedszkolaków,
- warsztaty taneczne,
- warsztaty ceramiczne,
- warsztaty teatralne,
- zajęcia logopedyczne,
- zajęcia sportowe,
- zajęcia plastyczno-manualne,
- zajęcia dydaktyczne,
- zajęcia rytmiczno-muzyczne,
- wycieczki dla dzieci,
- pływanie dla dzieci.
Zapisy do przedszkola Bajkolandia trwają przez cały rok.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń