Sierak- Meble Krzysztof Sierak

Wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar pod zamówienie

Meble na zamówienie
32-020 Grajów 287 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sierak- Meble Krzysztof Sierak

Informacje

Opis działalności
Firma Sierak-Meble zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Swoją siedzibęma w Krakowie. Na rynku działa nieprzerwanie od 2004 roku. Właścicielem, a zarazem osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Krzysztof Sierak.
Produkty i usługi
Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy, firma Serak-Meble oferuje swoim klientom meble na wymiar w wysokiej jakości. Renoma i zaufanie firmy przekłada się na jej działanie. Dlatego też zatrudniając wykwalifikowanych stolarzy, przedsiębiorstwo nie boi się podjęcia najbardziej wymagającego zlecenia.

Gwarancją Państwa satysfakcji jest indywidualny sposób podejścia do każdego zamówienia, gdzie pasja i profesjonalizm łączą się w parze.

W ofercie zakładu stolarskiego otrzymamy meble na wymiar m.in. do:
- kuchni,
- salonu,
- salonu kinowego,
- firmy,
- biura,
- szkoły.

Wszystkie produkowane meble, tworzone są z wysokiej jakości materiałów, w których zastosowane są forniry, lakier, laminat, stal, kamień, a także corian oraz szkło.

Specjalizacją krakowskiego zakładu jest produkcja wyjątkowych mebli z litego drewna przy użyciu formiu czy też MDF lakierowanego. Tradycje, nowoczesność i trudne techniki, sprawiają iż meble Sierak-Meble są wyjątkowe.

Jak do tej pory firma realizowała swoje projekty w różnego rodzaju korporacjach, hotelach, aptekach, a także na zlecenie klientów indywidualnych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe