F.p.h.u. Chor-med Rafał Chorobik

Transport medyczny<br />

Przewozy osób niepełnosprawnych
32-020 Koźmice Małe 101 małopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 605 799
Adres korespondencyjny
32-020 Koźmice Małe 101 małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Chor-med to firma produkcyjno-handlowo-usługowa. Jej właścicielem jest Rafał Chorobik. Siedziba działalności mieści się w Koźmicach Małych, na terenie województwa małopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest transport medyczny. Zajmujemy się przewożeniem osób chorych i niepełnosprawnych do różnego rodzaju placówek medycznych, takich jak szpitale, domy opieki, sanatoria, hospicja i ośrodki rehabilitacyjne. Dysponujemy do tego celu odpowiednio przystosowanymi pojazdami i sprzętem medycznym. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i zapewnią Pacjentom profesjonalną opiekę. Zapewnimy Pacjentowi odpowiednie warunki, możemy przewieźć go w pozycji siedzącej lub leżącej w zależności od stanu zdrowia.

Nasza oferta obejmuje:

- przewóz pacjentów pomiędzy jednostkami medycznymi,
- przewóz osób na badania,
- przewóz osób dializowanych,
- przewóz pacjentów do miejsca zamieszkania.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi obsługa imprez masowych. Zabezpieczamy i obsługujemy koncerty, pikniki i festyny. Do tego celu dysponujemy w pełni wyposażonymi karetkami typu P z zespołem ratowników oraz typu S z lekarzem. Zapewnienie bezpieczeństwa na tego typu imprezach jest bardzo ważne i może uratować życie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Chor-med oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Koźmicach Małych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń